Росіянка намагалася вивезти в Китай на своїх підошвах майже 2 кг золота

12.11.2019

Те, що Росія була, є і ще надовго залишиться сировинною країною, ні для кого не секрет. І якщо раніше з країни вивозили хутро, мед і збіжжя, то тепер, окрім нафти, газу й лісу, почали вивозити все, що погано лежить. Так, нещодавно Забайкальське митне управління повідомило, що росіянка намагалася вивезти в Китай майже 2 кг золота... на підошвах свого взуття. 
Жінка викликала підозру в працівників митниці, оскільки помітно нервувала і якось підозріло і неприродно рухалася, важко переставляючи ноги. Коли ж митники вирішили перевірити її, то виявилося, що до підошви її взуття скотчем були прикріплені виготовлені кустарним методом злитки золота загальною вагою 1864 грами. Вартість такої підошви «потягнула» на 5 мільйонів рублів. Жінка пояснила, що піти на такий злочин її вмовив громадянин Китаю за винагороду. Тепер злощасній контрабандистці «світить» до 7 років за перевезення стратегічно важливих ресурсів.
Як стверджують працівники митного поста в Забайкальському краї, це вже не перший випадок у цьому році, коли росіяни вивозять у КНР золото. Так, нещодавно також жінка зробила спробу перевезти до сусідньої держави 10 злитків дорогоцінного металу під устілками кросівок. Судячи з того, що про це повідомляють митні служби, безуспішно... 

 • ПРИКОЛИ про розлучених чоловіків

  — Лiкарю, після розлучення з дружиною я набрав сорок кілограмiв.
  — Є два варіанти: перший — одружитися знову, а другий — перестаньте святкувати, повністю виключивши з меню горілку, коньяк, вино, пиво i жирну закуску.
  — Лiкарю, а третього варіанта немає? >>

 • ПРИКОЛИ про одеситів

  Два одесити розглядають статую Свободи.
  — Що не говори, а це пам’ятник тьоті Соні. Тільки вона могла вийти зустрічати гостей iз примусом в одній руці та квитанціями за квартиру — в іншiй. Та ще в нічній сорочці й у бігудях. >>

 • ПРИКОЛИ про дієти

  — Сарочко, ви вже випили чотири чарки віскі й жодного разу не закусили.
  — Я ж на дієті. >>

 • ПРИКОЛИ про ресторани

  — Любий, я знайшла твою заначку, і звідки такі гроші?
  — Я збирав тобі на подарунок.
  — І що можна купити на ці жалюгідні копійки? >>

 • ПРИКОЛИ чиновників-хабарників

  — Сьомо, скільки твоя мама повинна заплатити за два кілограми яблук, якщо кiлограм коштує 10 гривень?
  — Не можу сказати, оскiльки моя мама завжди торгується. >>