Рефат Чубаров закликав «навіть гіпотетично не думати» про відновлення поставок води і світла в Крим

14.08.2019

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров закликав «навіть гіпотетично не думати» про відновлення поставок води і світла в анексований Росією Крим.
 
Про це він написав, коментуючи нові заяви російської влади Криму про необхідність добитися від уряду України забезпечення Криму дніпровською водою, а також відновлення залізничного сполучення між материковою частиною України і півостровом.
 
«Не думайте, навіть гіпотетично, обговорювати тему можливої поставки води, електроенергії або відновлення залізничного сполучення між материковою частиною України і Кримом поза темою безумовної, повної і негайної деокупації Криму і відновлення державного суверенітету України над Кримським півостровом і прилеглими водами Чорного і Азовського морів», — написав Чубаров.
 
На думку голови Меджлісу кримських татар, Україна зобов’язана використовувати природні ресурси, наявні на її території, в протистоянні російськiй агресії і для звільнення захоплених територій.
 
«Припинення поставок дніпровської води на Кримський півострів у березні 2014 року, а потім здійснена з 20 вересня 2015 року кримськотатарською та українською громадськістю товарна блокада Криму, і за кілька місяців — повне припинення поставок електроенергії в тимчасово окупований Крим зробило дорожчим російським окупантам щорічне утримання окупованого ними Криму на кілька мільярдів доларів», — додав Чубаров.