Разом — ми сила

12.06.2019

Із давніх-давен на нашу територію нападали іноземці та присвоювали собі частину наших земель. Так і Росія напала на нас та захопила Крим і частину Донецької та Луганської областей.
 
Колись Петро І та Катерина ІІ хотіли «приписати» до Росії нашу княгиню Ольгу — не зійшлося по роках, але історичні документи про неї та наші землі досі залишаються в Росії, якщо їх не знищили.
 
Радянська влада по-фашистськи керувала нами, грабувала, вбивала, влаштовувала голодомори, вивозила в Сибір. У 1917 р. не зуміли українці об’єднати окремі військові з’єднання в одну армію, тож Росія нас знову взяла «під своє крило».
 
Тільки в 1991 р. ми нарешті від’єдналися від Росії, але вона не переставала думати, як би знову захопити Україну. Так, за Януковича підсунули нам свого міністра оборони, щоб знищив нашу армію — це їм удалося (сьогодні хочу сказати велике спасибі всім волонтерам, які буквально врятували нашу армію в перші дні агресії проти України).
 
Та багато в чому ми й самі винуваті, адже часто вибирали в президенти не справжніх українців-патріотів. Спершу треба було Чорновола обрати, тоді — Мороза.
 
Росія уздовж усіх кордонів з Україною підсилює свої війська, продовжує в Європі паплюжити нашу Батьківщину, розповідаючи про «бандерівців», які «знущаються» над приїжджими туристами чи й узагалі вбивають не-українських дітей. Також Росія захопила теле- та радіопростір, щоб втручатися в наші вибори.
 
Для протидії таким проявам гібридної війни нам потрібно об’єднуватися, щоб боротися, діяти, допомагати хто як може і хто чим може, щоб швидше вигнати з нашої землі російських окупантів, бо перемогти їх військовою силою ми не можемо.
 
Потрібно організовувати козацькі громади, оскільки багато питань виникло не лише в політичному житті, а й у побуті, і в екології. Потребують очищення від сміття наші річки, моря, а ліси — збереження та контролю за вирубуванням.
 
Європейські ж інституції повинні підсилити тиск на Путіна за Донбас, Луганськ, Крим, адже  своїми силами нам з агресором не впоратися. 
Володимир ЛАВРЕНЮК
с. Гореничі, Києво-Святошинський район, Київська область

 • Запах реваншу

  Українська делегація , разом з британцями і грузинами розпочинають боротьбу проти повернення російської делегації в ПАРЄ >>

 • В Україні влітку справжній ягідний рай, однак навіть цього не вміємо використати

  Заїхав якось до Полтави. Під готелем бабці продають малину-смородину-ожину за якісь копійки, майже задарма. Вийди - й купи! Ніт! В готелі на сніданок: манго, папайя, маракуйа... Влітку!!! В Полтаві!!!!! І нікого не бентежить, що те манго зі смаком прошлогоднього силосу. >>

 • У Києві на залізничному вокзалі людей грабують роми

  Це таки мало колись статися. Пару годин тому у мене таки витягли гаманець. На залізничному вокзалі у Києві, з рюкзака, який я, як мені здавалось, пильнувала весь час. Бо багато їжджу, читаю весь час про пограбування, розумію, що стати жертвою на вокзалі – це лише питання часу >>

 • Хто є хто,

  Після проголошення незалежності українців переконали в тому, що тільки приватна власність зробить їх щасливими і багатими. >>

 • Представник від народу

  — Ти що, знову нализався? — просто за порогом перед Максимом, як гранітний постамент, виросла нестандартна фігура дружини Катрі. >>