Китайський безхатченко «зламав» таксофон, щоб сидіти там з інтернетом

06.03.2019

В уяві пересічного обивателя безхатченко — це неохайна особа без прописки, яка безцільно вештається вулицями міста і псує своїм нечупарним виглядом довколишній пейзаж. Та це, мабуть, лише в нас так. Адже нещодавня новина з Піднебесної ламає ці шаблони.
У китайському місті Чунцин місцеві жителі виявили крутого персонажа, який цілком може стати місцевою знаменитістю і навіть мемом, бодай на короткий період. Річ у тім, що безробітний чоловік упродовж кількох років ночував у... телефонній будці. Ну як таке може бути, подумає більшість із вас, адже там неможливо заночувати! Проте чолов’яга й не думав спати в будці. Він користувався в ній... інтернетом. Так, так. Цей китайський Кулібін «зламав» таксофон (не поламав, а саме «зламав») для того, щоб використати його для веб-серфінгу. Тобто впродовж кількох років щоночі він читав новини і книжки в інтернеті, стежив за цiкавинками і навіть бавився в різні комп’ютерні ігри. Свою поведінку чоловік пояснив тим, що в нього немає комп’ютера і навіть смартфона, за допомогою яких він міг би отримувати всю необхідну для сучасної людини інформацію. 
Компанія China Telecom, яка займається обслуговуванням цієї телефонної будки, підтвердила факт «зламу» таксофона і пообіцяла розібратися в ситуації. 

 • ПРИКОЛИ про євреїв

  Виходить старий єврей зі свого будинку і бачить над містом величезну веселку. Подивився і каже:
  — О! На це у них гроші є! >>

 • ПРИКОЛИ

  Послуги ЖКГ дорожчають. Економте світло і воду — приймайте ванну разом і при свічках. >>

 • ПРИКОЛИ

  Розмову про купiвлю нової іграшки слід починати не з крику: «Купи!», а з питання: «Тату, а твоє дитинство теж було важким і безрадісним?». >>

 • ПРИКОЛИ про шлюб

  — Любий, скоро приїжджає моя улюблена свекруха, можна сказати, моя друга мама. А мені нічого вдягти.
  — Із козирів пішла, зараза. >>

 • ПРИКОЛИ про режисерів

  — Скільки разів я просив: якщо граєте на похоронах, то хоча б обличчя робіть сумні. Леве Мойсейовичу, це стосується вас у першу чергу. І чого ви в долоні плескали?
  — Я тарілки вдома забув. >>