Про це заступник голови Київської міськдержадміністрації Микола Поворозник повідомив під час міжнародної конференції «Розвиток системи охорони здоров’я Києва». Пілотний проект, за словами пана Поворозника, полягає у створенні бази даних, де зберігатиметься інформація про всі призначення і діагнози пацієнта. Його планують реалізувати в Подільському районі столиці.
Електронні медичні реєстри, на думку фахівців, дадуть змогу в разі потреби передавати дані пацієнта — від первинної (консультація сімейного лікаря) до третинної ланки (надання високоспеціалізованої медичної допомоги), а також звільнять лікарів від рутинної писанини. Досі левова частка часу, що відводиться на прийом одного пацієнта, йде не на його опитування та огляд, а на запис отриманих результатів в амбулаторну картку.
Микола Поворозник також поінформував про те, що до кінця 2016 року в Києві мають намір ввести в експлуатацію чотири сучасні приймальні відділення в чотирьох клініках — у 1-й та 2-й дитячих лікарнях, у Лікарні швидкої допомоги та лікарні №12. Крім того, у столиці планують проект розвитку швидкої допомоги.
Ці заходи, за словами заступника голови КМДА, реалізовуватимуть у рамках програми модернізації системи охорони здоров’я столиці.