...Мов подих вітерцю

...Мов подих вітерцю

Паралельно з нашими «Сезонами моди» покази «повсякденного» одягу сезону весна-літо-2005 проходили й у Мецці всіх світових дизайнерів — Парижі. Участь у цьому грандіозному святі моди, достоїнства якого анітрохи не принижує термін «прет-а-порте» (що й означає «з вішака», тобто «повсякденний»), цього року беруть понад 100 (!) будинків моди й незалежних дизайнерів. Висвітлюю подію півтори з гаком тисячі журналістів та більше тисячі експертів у галузі моди, які цього тижня заполонили всі паризькі готелі.

Нев'януча краса

Нев'януча краса

Колись Шер сказала, що планує навіть у 80 виглядати звабливо і сексуально й анітрохи не бути схожою на бабусю. Хтозна, що там буде через 22 роки, але принаймні поки що 58-річна співачка свого слова дотримує – на вигляд їй не даси й 40. Ну і що з того, що над бездоганною фігурою й точеним обличчям легендарної Шерілін Саркісян (це справжнє ім'я американської зірки вірменського походження) добряче попрацювали пластичні хірурги? Головне ж результат, тобто зовнішній вигляд, а не засоби, якими його було досягнуто.

Труси на продаж

Труси на продаж

У гонитві за речами, які належать їхнім кумирам, деякі фанати зовсім сказилися. Для них нічого не варто розтягти «на сувеніри» джинси улюбленого виконавця (і нічого, що в цих штанях на той момент перебуває сама зірка), видерти у предмета свого обожнювання жмут волосся тощо. Тож немає нічого дивного в тому, що таким ажіотажем радо користуються пройдисвіти, які за шалені гроші продають різноманітний дріб'язок, видаючи його за ексклюзивні предмети з арсеналу знаменитостей. Трапляються, щоправда, й інші випадки: коли люди з найближчого оточення зірки просто щось у неї цуплять, згодом «штовхаючи» цю річ за вельми солідними розцінками. интернет магазин

Музей великого секрету

Музей великого секрету

Мерія американського міста Даллас, що в штаті Техас, упродовж довгих років після 1963-го намагалася загладити погану славу свого населеного пункту, який передусім асоціюється з убивством 35-го президента США Джона Кеннеді. Але оскільки місто розміром із наш Київ усі вперто сприймали як арену розстрілу улюбленця нації Кеннеді, то муніципалітет вирішив на цьому... заробляти. Ще в 1989 році для відвідувачів було відкрито 6-й поверх будинку, з якого Лі Харві Освальд нібито стріляв у Дж. Ф. К. Тепер прийнято рішення відремонтувати й підлагодити ту споруду, привівши її у вигляд 40-річної давнини. А ще буде перетворено в музей місце, де в 1963-му застрелили самого вбивцю Кеннеді.

Анекдоти

Анекдоти

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Всі статті рубрики