Останній шанс еллінів

Останній шанс еллінів

Отже, сьогодні о 19.15 на полі НСК «Олімпійський» збірна України дебютуватиме перед своїми глядачами у відбірковому циклі ЧС-2006, складаючи іспит чинним чемпіонам Європи — грекам. Зазвичай передматчева лихоманка не можлива без своєрідного«підігріву», який забезпечують своїми висловлюваннями тренери і гравці. За традицією, у цій інформації переважає дипломатія, тобто завищена оцінка суперника, та, навпаки, перебільшення власних проблем. Нічого нового не сталося і цього разу: Олег Блохін віддав належне володарям європейського «золота» та повідомив про травму Дмитруліна, а також розповів, що нещодавно зустрічався з Отто Рехагелем і помітив у очах німця повагу й острах. Наставник збірної Греції, до речі, теж згадав цей момент: «Я зустрічався з паном Блохіним у Штутгарті. Я перебуваю з ним у добрих стосунках, але ж на полі гратимуть команди, а не ми. Блохін сказав, що вони збираються перемогти. Що ж, поживемо — побачимо».

Які ж «Карпати» без «України»?

Які ж «Карпати» без «України»?

Львівська мерія прийняла на сесії рішення передати стадіон «Україна», на якому грають матчі «Карпати», у власність комунального підприємства «Спортресурс». На думку голови постійної комісії з молодіжної політики, спорту та туризму міськради Віталія Загайного, таке рішення не заважатиме «Карпатам» користуватися стадіоном. Окрім того, «Спортресурс» не передаватиме землю, на якій розташований стадіон та прилеглі до нього тренувальні поля, в експлуатацію іншим організаціям.

Повстання машин

Повстання машин

Організатори двобою в Більбао під гучною назвою «Перший командний чемпіонат світу людей проти комп'ютерів» для протистояння обрали трьох міжнародних гросмейстерів. Серед них аж двоє українців: чемпіон світу 2003 року Руслан Пономарьов та записаний до Книги Гіннесса як наймолодший у світі гросмейстер, чемпіон світу серед 12- та 14-річних Сергій Карякін. Компанію нашим хлопцям склав півфіналіст цьогорічної першості планети, 4-й номер світового рейтингу — болгарин Веселін Топалов.

ХРОНІКА

ХРОНІКА

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Всі статті рубрики