Британська телерадіокомпанія зважилася провести власне розслідування щодо авіакатастрофи малайзійського «Боїнга», показавши документальний фільм, в якому об’єднала всі існуючі версії катастрофи, аналізуючи кожну. Зокрема, відомі версії про винищувачі, котрі збили літак, ракети, випущені з різних місць тощо. По гарячих слідах команда ВВС опитала очевидців та експертів. При цьому, як зазначив автор фільму Майкл Рудін, він не вказує на винуватця, а розглядає всі версії, щоб глядач зміг сам обрати ту, яка йому здається найбільш реалістичною. Автор навмисно виклав у «документалці» докази і варіанти, що суперечать один одному, аргументи «за» і «проти», теорії, що зачіпають Росію, Україну і ЦРУ. «Для мене важливим результатом поїздки в Україну було те, що ми говорили не тільки з тими, хто стверджує, що бачив iще один літак у повітрі (на момент аварії). Ми також поговорили з людьми, які розповіли, що бачили ракету, пущену з боку невеликого містечка під назвою Червоний Жовтень. Були також і ті, хто бачив просто момент вибуху, але не бачив іншого літака в небі», — прокоментував Рудін.
Отже, версія перша: «Боїнг» збили винищувачі. У фільмі протиставляється переконання журналіста-фрілансера з Берліна Біллі Сікса, який, провівши своє міні-розслідування, дійшов висновку, що лайнер був збитий двома бойовими літаками: один стріляв iз гармати, інший випустив ракету. Журналіст ВВС Рудін, навпаки, зазначає, що «говорив із людьми, які чітко бачили момент аварії «Боїнга» і так само впевнено заявляють, що не бачили ніяких інших літаків». Автор наводить аргумент, що, оскільки авіалайнер розвалився в повітрі на кілька великих частин, які розлетілися по різних траєкторіях, iз землі вони цілком могли здатися іншими літаками.
Версія друга: «Боїнг» збили з установки «Бук». Майкл Рудін опитав очевидців на хуторі Червоний Жовтень, де йому розповіли, що в той день вони бачили в небі ракету і потім вибух, і впевнені, що жодних інших літаків там не було. Окрім цього, автор фільму зазначає, що влада США переконана в причетності «Бука» і має секретний знімок запуску ракети, «але публікувати його вони відмовляються — ймовірно, зі страху розкрити свої технічні можливості».
Версія третя: на борту літака уже були закладені бомби. «У програмі ми розглядаємо багато різних теорій. І одна з них, яка виходить iз Росії, полягає в тому, що бомба, або навіть дві, були закладені на борту літака. Але це дуже малоймовірно. По уламках лайнера видно, що вплив був iззовні. Тобто все говорить про те, що це був вибух ракети ззовні, а не пристрою на борту», — говорить Рудін.
Тим часом після позавчорашнього оприлюднення звіту експертної комісії, де встановили серійний номер «Бука» і його приналежність до 53-ї зенітно-ракетної бригади з Курська, прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що «переважна більшість цієї інформації носить спекулятивний характер, оперуючи якимись чутками та підтасованими даними».