Більше 11 млрд. гривень
хоче стягнути через суд НБУ з власників п’яти збанкрутілих банків. Найбільше, 4,55 млрд. грн., — з олігарха Олега Бахматюка, які були надані VAB Банку; з Костянтина Жеваго — 1,45 мрд. грн. за банк «Фінанси і Кредит» і з Леоніда Клімова — 300 млн. грн. за «Імексбанк».
Понад 4,6 млрд. доларів
від Світового банку отримала Україна за останні півтора року, заявив директор Світового банку в Україні, Білорусі і Молдові Чімяо Фан. За 22 роки до цього періоду було надано 7,5 млрд. дол.
Близько 700 млн.
гривень
хоче стягнути Нацбанк iз нардепа Леоніда Клімова, який був поручителем за кредитами, які від Нацбанку отримували «Імексбанк» і спорткомплекс «Люстдорф».
На 214 млн. доларів
експортувала молочної продукції Україна у 2015 році, повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський. Експорт до Казахстану склав 25 млн. дол., до Грузії — 13 млн. дол., Азербайджану — 11 млн. дол., Республіки Бангладеш — 10 млн. дол.
На 166,5 млн. гривень
зросла заборгованість споживачів Києва за використану електричну енергію перед ПАТ «Київенерго» в січні 2016 року і станом на 1 лютого перевищила 788,3 млн. грн. Найбільше наростили борги підприємства життєзабезпечення міста комунальної форми власності, зокрема КП «АК» Київводоканал», бюджетні установи та населення.
Близько 100 млн. доларів
готові вкласти в зернову інфраструктуру Іллічівського морського торгового порту компанії Soufflet і ADM. Це буде комплекс, який при виході на проектну потужність дозволить здійснювати перевалку приблизно 3-4 млн. т зернових.
50 млн. гривень
буде виділено в цьому році з держбюджету на племінну справу для підтримки тваринництва, з них 15,8 млн. грн. отримають фермери, які тільки починають займатися тваринництвом.
32 млн. гривень
має намір інвестувати ДТЕК у модернізацію енергоблока №5 Бурштинської ТЕС. Ремонт з елементами реконструкції енергоблока №5 проходить з 1 березня до 25 квітня. У результаті потужність енергоблока зросте з 208 МВт до 215 МВт.
800 тис. тонн
молока необхідно збути українським молочникам для запобігання падіння і стабілізації цін на молочні продукти, повідомив економіст департаменту технічного співробітництва ФАО від ООН Андрій Ярмак.
450 підприємств
планує продати цьогоріч Фонд державного майна за будь-яких умов, повідомила прес-служба відомства. Виставити на приватизацію хочуть 20 великих компаній, зокрема Одеський припортовий, «Київенерго» та «Азовмаш».