Шановна редакціє, я передплачує вашу газету кілька років, передплатив і на 2016 рік. Звертаюсь до вас від себе особисто і від користувачів проводового радіо за порадою і допомогою. У Харкові 2 грудня 2015 р. була негода, місцями порвало дроти електромережі і проводового радіо. Постачання електроенергії не припинялося, а радіо перестало працювати. Не працює і по цей день майже по всьому місту. У деяких багатоповерхівках проводове радіо працювало кілька днів, а потім перестало. Неодноразово з проханням відновити роботу радіо люди зверталися у грудні 2015-го в бюро ремонту радіоточок за тел.: 0-800-506-575. А радіоточки як не працювали, так і не працюють до сьогодні. Що нам робити і куди звертатися?
Проводове радіо — безцінне наше надбання. Ми залишилися без щоденної свіжої інформації. А якщо трапиться якась надзвичайна ситуація? Включать сирени, а ми й не знатимемо, чого вони гудуть. При наших статках ми не можемо придбати радіоприймач, старенькі телевізори зламались. От Росія витрачає мільярди доларів на інформаційну війну, а в нас планомірно знищують навіть радіомовлення (і є підозра, що навмисно).
Я пам’ятаю, як під час Другої світової війни у 1943 році тільки звільнили Харків від німецьких фашистів — одразу почали відновлювати роботу радіо, бо дбали про доступність інформації для населення.
Новий рік і Різдво ми провели відрізаними від інформації. Не почули привітання зі святами. Для нас радіо — єдине джерело інформації. Місцевий прогноз для нас дуже важливий, адже ми метеозалежні: вживали ліки, коли попереджало місцеве радіо. Коли на наступні дні обіцяли ожеледицю — запасалися хлібом.
Харків був першим містом України, де з’явилося проводове радіо, а тепер стане першим великим містом, де його знищують. Росія веде проти нас диверсійно-інформаційну війну, і проводове радіо, як ніколи, неоціненне у війні за інформаційний простір України!
Володимир ШАПОВАЛ,
пенсіонер, дитина війни, ветеран праці