Близькосхідна війна: природа в грубій формі повертає собі управління
Світ стоїть на межі найбільшої кризи за останні 100 років. Війна затягується. Економіки руйнуються на очах. >>
Комуністи програли справу в Апеляційному суді проти Мін’юсту, в позовi вимагали скасувати накази відомства про невідповідність статуту, програми, назви і символіки КПУ закону про декомунізацію. Пiсля цього Окружний адмінсуд столиці ухвалив рішення офіційно заборонити компартію.
15 грудня Європейська комісія мала оприлюднити шостий звіт про виконання Україною та Грузією Плану дій з візової лібералізації (ПДВЛ), результатом чого могло б бути позитивне рішення щодо безвізового режиму для українців. Однак дату оприлюднення звіту відклали. Тож Президент Порошенко виїхав до Брюсселя з 2-денним робочим візитом вирішувати це й інші питання. Вiдбувся «міні-саміт» Україна—ЄС, в якому взяли участь президент Європейської Ради Дональд Туск, президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер та три єврокомісари, які відповідають за найбільш важливі напрямки реформ в Україні. Втім, до чого домовились дипломати і чому затримали оприлюднення свого рішення, поки невідомо.
Окрім цього, вчора Президент відвідав штаб Верховного головнокомандувача об’єднаних Збройних сил НАТО в Європі та ознайомився з діяльністю штабу Сил спеціальних операцій НАТО. Вiдбулися переговори під головуванням Президента України та Верховного головнокомандувача об’єднаних Збройних сил НАТО в Європі Філіпа Брідлава.
На засіданні Національної ради реформ між головою Одеської облдержадміністрації Мiхеїлом Саакашвілі та міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим виникла гостра перепалка. Справа ледь не дійшла до бійки — Аваков кинув склянку з водою в Саакашвілі. За словами Авакова, на його запитання до голови ООДА, чому той спілкувався з російським олігархом на тему Одеського припортового заводу і як це пов’язано з його приватизацією, Саакашвілі втратив над собою контроль. «Одеський «губернатор» зірвався і почав кричати на мене: «Ніхто не має права так розмовляти з Мiхеїлом Саакашвілі ... ти корумпований міністр ... а я чесна людина ...» Перейшов до прямих образ. Я утримався від того, щоб його вдарити — хлюпнув йому в обличчя водою», — прокоментував міністр ВС. Натомість одеський очільник звинуватив Авакова у погрозах: «Він почав звинувачувати мене у корупції, зловживанні службовим становищем, почав говорити про якісь мої мільярди, які я начебто вкрав, після чого почав вимагати, щоб я забрався з його рідної України. Арсен Аваков перейшов на нецензурну лайку, на що отримав зауваження Президента. Після цього він намагався запустити у мене склянкою і полізти у бійку», — пояснив Саакашвілі.
Світ стоїть на межі найбільшої кризи за останні 100 років. Війна затягується. Економіки руйнуються на очах. >>
Осінні парламентські вибори — якщо вони таки відбудуться, і ця стаття — лише спроба моделювання ситуації — стануть не черговою ротацією еліт, а тестом на виживання політичної системи після великої травми. >>
Історія з «міндічгейтом», яка останнім часом зійшла нанівець, днями отримала не менш цікаве продовження. >>
Україна передала росії списки тисячі осіб на обмін полоненими і очікує від американських партнерів забезпечення виконання цих домовленостей з рф. >>
Після складання присяги новий прем'єр-міністр Угорщини, лідер партії "Тиса" Петер Мадяр виступив у парламенті зі своєю першою промовою. >>
Війна без маркування — проблема сучасного світу, особливо гостро вона постала після агресії США та Ізраїлю проти Ірану. >>