200 млн. євро
надала Україні Німеччина на тимчасові помешкання для переселенців. Ще 500 млн. євро кредиту буде виділено на реконструкцію житла для переселенців із зони АТО.
50 млн. гривень
виділив уряд на психологічну реабілітацію бійців, що повернулися з АТО. Ще 150 млн. грн. виділено на програму протезування бійців з-за кордону
4 млн. українських жінок
стали жертвами домашнього насильства, за даними ООН. 1,8 млн. жінок зазнали сексуального насилля.
1,325 млн. переселенців
з Донбасу і Криму взято на облік відділами соціального захисту населення. 312,23 тис. сімей отримали грошову допомогу, на що було перераховано 1,39 млрд. гривень.
730,8 тис. гривень
виділив Кабінет Міністрів на одноразову матеріальну допомогу постраждалим під час Революції гідності
56 тис. гривень
зібрали на благодійному ярмарку діти-переселенці в рамках акції «Діти — дітям». Усі кошти були передані до Інституту раку для онкохворих малят.
1 179 осіб
вважаються зниклими безвісти в зоні АТО. Серед них є як військові, так і цивільні люди. Водночас, за даними ООН, кількість загиблих на Донбасі перевищила 6,3 тис. осіб.
65,9 % українців
категорично виступають проти продажу землі сільськогосподарського призначення. 76,5% опитаних переконані, що саме держава має розвивати село, 16,8% покладаються на себе.
49 діячів мистецтв
отримали довічну державну стипендію. Серед них — поет Тамара Севернюк, журналіст Василь Довжик, кобзар Микола Литвин. Ще 37 митців отримали дворічні стипендії.
22,5 гривні
за долар закладено в проекті бюджетної резолюції на 2016 рік. Також там передбачено зростання ВВП на рівні 2% за інфляції 9%. Номінальний ВВП передбачається на рівні 2,1 трлн. грн.