ПРИКОЛИ про Путіна у пеклі
Путін з пекла відпросився у чортів на 5 хвилин у наш світ, бо дуже вже хотів подивитись, як там його расєя. >>
Малколм Макдауелл та Рутгер Хауер.
«Оксамитовий сезон» у Криму — чудова нагода оздоровитися й омолодитися для пристаркуватих зірок «Фабрики мрій» Малколма Макдауелла та Рутгера Хауера. Удвічі приємно, коли за це ще й платять. Річ у тім, що актори задіяні у зйомках нового російського проекту «Дзеркальні війни: СУ-ХХ». Щоправда, пану Макдауеллу залишилося відпрацювати лічені епізоди. «Моя частина зйомок у фільмі майже закінчилася. Залишилися в основному сцени, які зніматимуться у Криму», — зазначив актор.
У картині продюсера Олега Капанця та режисера Василя Чигінського розповідається про протистояння двох потужних спецструктур — ЦРУ та КДБ. Малколм Макдауелл, відомий своїми ролями поганих хлопців, знову гратиме негативного героя. І це він вважає... закономірним. «Це навіть не є погано — грати негативних персонажів, це велике задоволення», — запевняє він. Більше того, схоже, що його герой — людина схиблена, але і це, виявляється, для Макдауелла «надзвичайне задоволення». «Це дуже сильні відчуття для актора, і за таке задоволення мені ще й платять, — зазначає він у коментарях, яким додає філософського присмаку. — Божевілля живе в кожному з нас, однак хочу вас запевнити — я здорова, розумна людина».
Як стало відомо, образ Макдауелла у стрічці — колишній агент ЦРУ. Компанію йому складатимуть не менше прославлені Рутгер Хауер та Арман Ассанте. На жаль, продюсери стрічки не розповсюджуються щодо їхньої участі так детально, як щодо Макдауелла. Проте вже встигли закинути заманливу інформацію — і ці голлівудські «зірки» засяють на кримському узбережжі.
Цікаво, що для Макдауелла це не перший досвід участі у російському кіно. «Я був у Росії 1990 року, знімався у фільмі Карена Шахназарова «Царевбивця» і вважаю цю стрічку та мою роль у ній одними з найкращих у кар'єрі», — пригадав актор, славу якому забезпечив фільм Стенлі Кубрика «Механічний апельсин». Своїй новій роботі він також віщує славу: на думку актора, «прорив у світовому прокаті» має забезпечити та обставина, що всі актори, в тому числі й російські, розмовляють у фільмі англійською». Ну що ж, чекати залишилося недовго: реліз фільму заплановано на весну 2005 року. І хай буде так — хоч не українське кіно, так природа прославиться.
Путін з пекла відпросився у чортів на 5 хвилин у наш світ, бо дуже вже хотів подивитись, як там його расєя. >>
На початку цього року широковідомий український шеф-кухар та ресторатор Євген Клопотенко заручився із своєю обраницею Катериною Воскресенською. >>
Вручення «Оскара», найпрестижніша у світі церемонія відзначення діячів кіноіндустрії та їхніх робіт, зазвичай стає ще й своєрідною демонстрацією одягу. >>
Семеро собак у Китаї, яких, імовірно, викрали торговці мʼясом, зібралися в групу та разом чимчикували вулицями. >>
На Місяці в результаті рідкісного явища утворився новий величезний кратер шириною 225 метрів – подібні за розміром кратери утворюються приблизно раз на 139 років. >>
За межами Сонячної системи науковцям відомо про понад 6 тисяч планет, але лише кілька десятків із них можуть бути придатними для існування. >>