Із Прощенною неділею цього року збіглося і вшанування пам’яті всіх, хто загинув на Майдані від куль снайперів та кийків «беркута» і «тітушків». Паралельно з цим не можна буде не згадати й тих майданівців, які зараз захищають нашу незалежність на сході і які навіки лишилися там. Символічна Небесна сотня уже давно перетворилася на Небесний легіон, який зараз захищає Україну своїми молитвами з неба.
Основні заходи розпочнуться сьогодні увечері о 18.30 iз передзвону київських церков. В унісон із ними лунатимуть клаксони автівок учасників «Автомайдану». Опісля — всеукраїнська акція «Хвилина мовчання — нескінченність пам’яті». До цього родичі загиблих Героїв Небесної сотні мають таки отримати державні нагороди — «Золоті Зірки» Героїв України. Є сподівання, що нарешті вирішиться і питання про нагородження Михайла Жизневського та інших Героїв, які не є громадянами України.
Вечір пам’яті відкриє світлова інсталяція «Промені Гідності» — на кожному місці, де вбили Героїв Небесної сотні, будуть встановлені прожектори, які символізуватимуть душі активістів Майдану. Також прозвучить знаменитий «Реквієм» Моцарта. До речі, на табло над сценою біжучим рядком iтиме український переклад тексту. Взявся за цю справу відомий телеведучий Юрій Макаров. У реквіємі візьмуть участь Національна капела «Думка» та «Піккардійська терція», яка заспіває наживо пісню «Плине кача».
У суботу на Михайлівській площі відкриють «Присутність» — виставку доказів агресії російських військ на території України. На площі буде зібрано військову техніку, озброєння та амуніцію, яка використовувалася російськими регулярними підрозділами та незаконними збройними формуваннями в боях проти сил АТО на сході України. У цей же день на Майдані вирізатимуть витинанки — фігури янголів, а також пройде флеш-моб «Подаруй свого Янгола Героям Небесної сотні». На Майдані транслюватимуться і короткометражні фільми та хроніки про події зими 2013—2014 років.
На 22 лютого запланована Хода пам’яті, із зупинками біля знакових місць Революції гідності, що розпочнеться о 13-й годині на Європейській площі. «Хотілося б, щоб події 18—20 лютого розцінювалися історією як безперечний біль від втрати найкращих хлопців. Але щоб це було утвердження того, що вони загинули немарно та їхнє життя змінило Україну», — заявив напередодні голова оргкомітету з підготовки та вшанування пам’ятних дат Революції гідності Євген Нищук. Завершиться хода спільним молебнем представників усіх релігійних конфесій України.