«Бронзове» Мєсто

10.02.2015

Після естафетного «срібного» дубля, зробленого на чемпіонаті Європи, вітчизняні біатлоністи продовжили свої успішні командні традиції на сьомому етапі Кубка світу, який минулого тижня відбувся в чеському Нове-Мєсто. Спочатку силу колективного духу наші співвітчизники продемонстрували в експериментальній одиночній змішаній естафеті. Бронзовими призерами перегонів а-ля «Різдвяна гонка» стали Юлія Джима та Антон Тищенко, попереду яких фінішували суперники з Росії та Норвегії.

У той же день на Мораві відбулася ще одна естафета. У традиційному «міксті» українські «стріляючі лижники» здобули ще одну «бронзу». Дані перегони вже давно вийшли з розряду експериментальних, тож не дивно, що в них брали участь найсильніші представники своїх збірних. Перемогли тут законодавці мод — норвежці. «Срібло» дісталося господарям змагань — чехам, які в останні кілька років демонструють відчутний прогрес. «Бронзовий» же фініш української команди (Ірина Варвинець, Валентина Семеренко, Дмитро Підручний та Сергій Семенов), яка випередила знаних росіян на чолі з третім біатлоністом чоловічого заліку КС-2014/2015 Антоном Шипуліним та команду Франції, за котру на останньому етапі біг лідер сезону Мартен Фуркад, укотре підтвердив силу нашого біатлону.