«Україн» лікуватиме українців
Директор Українського протиракового інституту у Відні та автор препарату «Україн» Василь Новицький безкоштовно передав чергову партію ліків для хворих українських дітей. Ще в червні 2004 року до доктора Новицького звернувся народний депутат України Віктор Ющенко з проханням надати допомогу дітям, які постраждали від чорнобильської катастрофи. Доктор Новицький охоче відгукнувся на це прохання, але поставив вимогу — щоб ліки дійшли саме до дітей-сиріт та дітей із малозабезпечених сімей, а тому попросив представників громадськості проконтролювати надання цієї благодійної допомоги. Зараз доктор Новицький приїхав в Україну, щоб особисто пересвідчитися, що ліки дійшли за адресою, а також ознайомитися з результатами лікування маленьких пацієнтів. Адже першу партію медикаментів для 500 дітлахів було передано ще в червні. Загалом ліки отримають тисяча українських дітей.
Таємниця парку Артема
Стояти, міліція!
Купи собі диплом! За 500 «кремінчиків»
Безпрецедентну акцію під стінами Львівського національного університету імені Івана Франка та університету «Львівська політехніка» провели позавчора студенти цих закладів спільно з активістами організації «Пора!» та руху «Спротив». Вони продавали ... студентські дипломи. Щоправда, виписані на туалетному папері. Акція символізувала незгоду спудеїв із купівлею-продажем дипломів. Таким чином львівська молодь намагалася привернути увагу до рівня освіти в нашій державі.
А музика звучить...
Музиканти 16 країн світу беруть участь у Першому міжнародному конкурсі скрипалів ім. Давида Ойстраха, що розпочався в Одесі. Про це поінформував «УМ» Ігор Ойстрах, син видатного скрипаля, котрий є почесним членом журі конкурсу. На участь у конкурсі подано 118 заявок. Однак допущено до першого туру всього 40 скрипалів, ще 20 музикантів буде відібрано до участі в другому турі. І в третьому, підсумковому, турі візьмуть участь шестеро найкращих конкурсантів».
У гості до бабусі зі скотчем та в масках
Ні для кого не було таємницею, що бабуся, яка мешкала на восьмому поверсі одного з будинків по проспекту Маяковського, була доброю людиною. 65-річна жінка нікому не відмовляла в допомозі, давала в борг сусідам, утримувала онуків та допомагала їм. Того дня сонячний ранок нічого поганого не вiщував. Аж раптом у вхідні двері хтось подзвонив. Довірлива жінка вирішила, що це хтось із сусідів, а відчинивши двері, отримала стусана в обличчя.
Знову цвітуть каштани...
Від армії ховався — на прапорщика нарвався
Начальник Центрального територіального командування внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ генерал-майор Микола Мішакін за сміливі та рішучі дії під час затримання злочинця відзначив прапорщика Едуарда Громцева. Приводом для цього стало ось що. Повертаючись пізнього вечора додому від батьків, Громцев побачив, як у водія трамвая, котрий відлучився до диспетчерської, невідомий вихопив барсетку і намагався втекти.
З «обіймів» фанатки — в Країну Тюльпанів. Назавжди
Олені Мальцевій нині заздрить більшість подруг. Ще б пак: не було щастя у рідному Запоріжжі, так «закордон» підкинув! Ще рік тому не мала ні пристойного заробітку, ні сімейного затишку. Вдалося познайомитися з громадянином Нідерландів, порядним чоловіком. Не минуло й тижня по весіллі, як Фредерік офіційно визнав своєю доньку Олени, Маринку. Утрьох облаштувалися в ошатному триповерховому будиночку, відкрили власну крамницю, придбали авто престижної моделі... Після українських реалій молода запоріжанка почувалася досить комфортно.
Стахановці не перевелися
Наступного року на вугільну галузь очікує знакова кругла дата — 70-річчя ударної зміни вибійника Олексія Стаханова, який, виконавши 14 з половиною норм, встановив рекорд видобутку палива і дав поштовх для початку однойменного руху. І дуже відрадно, що зустрічати цю подію є нагода не тільки «стахановськими» темпами закриття тих же шахт та зростання заборгованості із зарплати гірникам, а й вагомими здобутками. Приміром, авторами чергового підземного рекорду стали гірники шахти «Красноармійська-Західна №1», які у серпні відзвітували про видобуток з початку року вже 4 мільйонів тонн коксівного вугілля. Поліпшивши свій же власний показник відразу на два місяці, шахтарі встановили абсолютний рекорд в історії вітчизняного вуглевидобутку.
Дорога смерті
У Луцьку на залізничній колії в районі залізничного вокзалу знову біда — під маневровий тепловоз потрапила 43-річна жінка. Вона, як і багато лучан, хотіла скоротити дорогу до ринку, що розташований поруч із вокзалом, але через відсутність переходу шлях до нього незручний. От люди і лізуть під поїздами, щоб не обходити цей відрізок дороги. Якщо порахувати, скільки вже нещасних наклали головою на цих коліях і скільки покалічено, то, напевне, цю дорогу треба назвати дорогою смерті.
Палиця в руках розгніваної селянки —
Невпинний потяг до алкоголю, яким грішив на шість років молодший чоловік, так озлобив 50-річну мешканку села Гериня Долинського району, що вона готова була розтерзати невиправного п'яницю. І така нагода трапилася. Коли жінка в черговий раз побачила судженого у хаті на підлозі п'яним як чіп, то схопила палицю і віддухопелила, як сама хотіла...
Пітбулю — кулю,
Учися, не відходячи від верстата
Ця форма навчання у радянські часи була досить поширеною. Тепер же дніпропетровці вирішили її відродити першими в Україні. У Національній металургійній академії вже набрано групу з 32 студентів-першокурсників, які навчатимуться на стаціонарі без відриву від виробництва у відкритому акціонерному товариствi «Комінмет».