Жодна сільська рада, яка межує зi Львовом, не погоджується піти назустріч міським мешканцям і дозволити відкрити на своїй території міське кладовище. Про це повідомила начальник відділу благоустрою управління інженерного господарства міськради Розалія Горгут.
Уже через рік-другий Львів може зіткнутися із проблемою місця для поховань. Адже на єдиному у Львові діючому Голосківському цвинтарі, де щодня ховають до 20 осіб, місця стає все менше. Не погоджується віддати свою територію для кладовища і адміністрація львівського аеропорту, злітну смугу якого в Сокільниках (40 гектарів) розглядає управління інженерного господарства як один із варіантів під цвинтар. Ще одним варіантом, який вивчає управління капітального будівництва міськради (здійснює геологічні дослідження, а також перевіряє територію на залягання грунтових вод), може стати територія ВАТ «Зеленобуд» площею в 20 гектарів, що на вулиці Стрийській.
Законодавство дозволяє проводити нове поховання, якщо з часу останнього минуло 15 років, і родичі померлого дають згоду на таке захоронення. Якщо ж немає ні родичів, ні тих, хто доглядає за могилою, яку було утворено багато десятків років тому, то такі підпоховання можна робити і без згоди власника свідоцтва про поховання, але за рішенням спеціальної комісії мерії, підписаного міським головою. Проте з огляду на затяжність такої процедури, підпоховання на львівських кладовищах проводяться дуже рідко.