13 серпня близько 8-ї години вечора у Полтаві по вулиці Фрунзе в напрямку вулиці Автобазівської рухався автомобіль «Субару», керував ним 41-річний житель Харківської області, котрий, як виявилося після експертизи, був у нетверезому стані. Він проїхав на заборонений сигнал світлофора і, як наслідок, спровокував потрійну аварію: зіткнувся спершу із БМВ, яким керував 46-річний міський голова Полтави Олександр Мамай, котрий рухався на дозволений сигнал світлофора. Від удару легковик «Субару» виїхав на зустрічну смугу і скоїв зіткнення ще й з автомобілем ЗАЗ під керуванням 44-річного полтавця. На щастя, в ДТП ніхто не постраждав, пошкоджено тільки автомобілі.
Про цю аварію, може, ніхто й не згадав би, якби на місці події не опинилася кореспондент одного з місцевих видань «Іскра простих людей», помічниця народного депутата України Сергія Капліна — Людмила Волошина. Сама Людмила стверджує, що разом з іще одним помічником нардепа вона опинилася на місці НП випадково й, побачивши, що серед учасників аварії — міський голова, хотіла зробити фоторепортаж і взяти коментарі.
«Однак мер та його перший заступник В’ячеслав Стеценко, а також колишній керівник податкової інспекції Геннадій Курілов, котрі були в салоні БМВ разом із міським головою, накинулися на неї, — так описує подію Сергій Каплін. — На допомогу Людмилі поспішив мій інший помічник — тоді вони накинулися й на нього. Люди, котрі проїжджали повз, по суті, відбили дівчину в міського голови».
Сама Людмила Волошина зізнається, що в неї досі болять кисті рук, на одній руці залишився слід від ременя фотоапарата: «Троє солідних чоловіків викручували, заламували мені руки, намагаючись вибити фотоапарат. При цьому ще й погрожували». Тепер мера Олександра Мамая звинувачують у застосуванні фізичної сили проти журналіста.
У прес-службі УМВС України в Полтавській області повідомили, що до слідчо-оперативної групи, яка виїжджала на місце пригоди, звернулася кореспондент одного з видань міста, котра розповіла, що під час збору матеріалу на місці ДТП її професійній діяльності перешкоджали, застосовуючи проти неї фізичну силу. Ця подія внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією «перешкоджання законній діяльності журналістів» (ч. 1 ст. 171 ККУ). Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до 3 років. Наразі тривають слідчі дії, встановлюють свідкiв та очевидців події.