ПРИКОЛИ про сварки між чоловіками і дружинами
— Чому ти п’єш горілку через соломинку?
— Лікар порадив триматися подалі від чарки. >>
Безліч маленьких дівчаток хочуть бути справжніми принцесами, і дочка американського роботяги Джеремі Хітона — теж. Щоб виконати бажання дитини, Джеремі придумав незвичайний план, який має теоретичні підстави бути реалізованим насправді.
Хітон проголосив себе королем «Північного Судану» — клаптика пустелі в Африці площею приблизно 200 квадратних кілометрів між Суданом та Єгиптом. Мешканці навколишніх країв називають ці землі Бір-Тавіл, а взагалі йдеться про унікальну terra nullius — «нічийну територію», на яку не претендує жодна держава світу.
Джеремі Хітон — батько трьох дітей, що працює в гірничовидобувній промисловості — логічно вирішив: його семирічна дочка Емілія стане принцесою, якщо сам він буде монархом.
Обравши за своє королівство «Північний Судан», уродженець Вірджинії поїхав туди і в день семиріччя Емілії встановив на кам’янистому схилі синій прапор вигаданої держави з чотирма зірками та короною. «Я хотів показати моїм дітям, що я буквально на край світу піду, аби виконати їхні мрії», — розповів щасливий батько газеті «Вашингтон пост».
Професор політології та міжнародних досліджень в університеті Річмонда Шейла Карапіко коментує ініціативу містера Хітона як цілком реальну, зазначаючи: щоб Джеремі отримав офіційну політичну владу над цими землями, Північний Судан має отримати визнання з боку сусідів та ООН. Тож самопроголошений король планує звернутися за підтримкою в Африканський Союз, встановити дружні відносини з лідерами Судану і Єгипту та, в ідеалі, перетворити своє королівство на агроцентр. І байдуже, що наразі там мертва пустеля.
— Чому ти п’єш горілку через соломинку?
— Лікар порадив триматися подалі від чарки. >>
Майбутній комедіант народився 6 січня 1955 року в сім’ї Еріка Аткінсона та Елли Мей Бембридж. >>
Про запуск лімітованого випуску “Третя Штурмова” за проєктом “Власна марка” оголосила Укрпошта. >>
Двоє українців перепливають Атлантичний океан, аби зібрати кошти на лікування та реабілітацію поранених військових: ветеран Іван Гаврилко та капітан і волонтер Дмитро Резвой на сьогодні пройшли на човні вже половину шляху. >>
Лео Мол (англ. Leo Mol; справжнє ім'я Леоні́д Григо́рович Молодожа́нин) - автор пам’ятників Тарасові Шевченку у Вінніпезі, Вашингтоні, Буенос-Айресі, Санкт-Петербурзі, Оттаві і Івано-Франківську. >>
Нещодавно я писала матеріал про переробку різдвяних ялинок у різних країнах Європи: ними годують тварин, опалюють приміщення чи удобрюють ґрунт. >>