Генпрокуратура переконує громадськість, що слідство ведеться і особи снайперів, які розстрілювали беззахисних людей, зокрема і на Інститутській, встановлено. Проте досі жоден убивця не притягнутий до карної відповідальності. Як досі не заарештовано жодного керівника загонів «силовиків», хто давав накази, жодного, хто керував «кривавим сафарі» на Майдані, а тим паче — жодного замовника цієї диявольської акції.
Остання інформація з цього приводу датована 21 березня. В ефірі «5–го каналу» Генпрокурор Олег Махніцький запевнив: «Особи снайперів встановлені. Не можу назвати їхні прізвища, але вони відомі». Днем пізніше його заступник Микола Голомша уточнив, що прізвища стрілків не оприлюднюють в інтересах таємниці слідства — мовляв, щоб ці особи не встигли втекти, але місце розташування снайперів на будинках у районі Інститутської, зброя, з якої вони стріляли, прізвища — все відомо. Якщо раніше слідчі органи «кивали» на можливу присутність у розстрільній операції бійців якоїсь «третьої сили» (за таким натяком прозоро читалося — спецслужб РФ), то віднедавна Генпрокуратура запевняє: у її списку підозрюваних — винятково громадяни України.
Ніхто з відповідальних ньюзмейкерів у слідчих органах не говорить про те, як просувається слідство щодо інших убивств, адже гинули протестувальники не лише від куль снайперів, а й від побиття «тітушок» та «беркутівців» 18 лютого в Маріїнському парку, горіли заживо у Будинку профспілок..
Нагадаємо: лише за два дні, 18 та 20 лютого, переважно від вогнепальних ран загинуло близько 70 осіб. Загалом близько тисячі протестувальників отримали поранення.