Уперед, на Олімп!

Уперед, на Олімп!

Учора, о четвертій ранку українська олімпійська збірна відбула до Афін. Одразу по прибутті наших спортсменів до грецької столиці в олімпійському селищі на півночі Афін в урочистій атмосфері підняли синьо-жовтий прапор.

Голлівудська «Троя» на українській натурі?

Голлівудська «Троя» на українській натурі?

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Оскільки герої голлівудської кіноепопеї (бюджет якого 230 млн. доларів!) наприкінці фільму кудись утікають, американці розглядають можливість продовження зйомок на українській натурі. Таку сенсаційну новину повідомив один з інвесторів кінопроекту — колишній полтавець, а нині громадянин США Віктор Качур колишньому сільському голові Більська (Котелевський район) Івану Москаленку. Останній є ще й віце-президентом благодійного фонду «Гелон», відомого за відстоювання ідеї перетворити Більське городище в популярний багатофункціональний туристичний і науковий центр. Тому було б вельми добре, якби продюсери «Трої-2» таки зупинилися на українському варіанті. А для зйомок відновили заодно частину 18-метрового земляного валу з 8-метровим дерев'яним частоколом, двоповерхові дерев'яні житла й стародавню пристань.

А батьків ви спитали?

А батьків ви спитали?

Якщо на літні канікули ви плануєте відправити своє чадо на відпочинок за кордон, то варто нагадати, що з 1 січня введено нові правила перетину кордону громадянами України у віці до 16 років. А це означає, що безпаспортні українці (тобто яким іще немає шістнадцяти років) можуть виїхати за межі держави лише за згодою батьків (усиновлювачів), піклувальників та в їхньому супроводі або в супроводі осіб, які уповноважені ними. Словом, неповнолітні, яких вивозить один із батьків або інша особа, повинні мати нотаріально завірену заяву від іншого батька або батьків про надання дозволу на виїзд за межі України та нотаріально засвідчених повноважень іншої особи на вивезення їхньої дитини за межі України, нагадує відділ з питань взаємодії iз засобами масової інформації та зв'язків із громадськістю Адміністрації Державної прикордонної служби України. Такі нововведення спричинені набуттям чинності з 1 січня 2004 року нових Цивільного та Сімейного кодексів України, які й змінили правила перевезення через кордон неповнолітніх українців.

Я тебе породив...

Я тебе породив...

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Жахлива трагедія сталася в селі Могриці, неподалік обласного центру. Можна лише здогадуватися, яким був стан матері, коли, попрацювавши на городі, вона повернулася до хати і побачила тіла доньок у калюжах крові.

Вінниччина не вибухне,

Вінниччина не вибухне,

Принаймні так вважають міністр оборони Євген Марчук й голова Вінницької облдержадміністрації Григорій Калетнік, які підписали Програму спільних дій щодо виконання першочергових заходів безпечного функціонування арсеналів, баз і складів боєприпасів та ракетного палива.

Псам — по зубах,

Псам — по зубах,

На Центральному пляжі Запоріжжя лежала собі дівчина, засмагала. Доки на неї не накинувся пес, якого господар вивів на прогулянку без намордника. За лічені секунди обличчя красуні стало кривавим місивом. Некерована тварина навіть хазяїна не слухала і вкусила його за руку.

Свята обитель у торті

Свята обитель у торті

Торгова марка «Насолода» стала своєрідною візиткою міста над Південним Бугом. Десятки найменувань цієї продукції припали до вподоби місцевим жителям та гостям обласного центру. Про високе реноме тамтешніх майстрів свідчать і численні відзнаки на різноманітних виставках кондитерських виробів.

Китайська «трясучка»

Китайська «трясучка»

Від землетрусу силою 5,6 бала за шкалою Ріхтера, який стався позавчора ввечері на півдні Китаю, загинули щонайменше троє осіб та поранено 594, з яких 142 перебувають у тяжкому стані, повідомила вчора китайська інформагенція Сіньхуа».

Рембо з вулиці Кедріна

Рембо з вулиці Кедріна

Батьки Олексія одного вдома не залишали. Цього разу за ним наглядала 16-річна сестра. Вона теж, звісно, не могла подумати про найгірше, дозволяючи хлопчині погратися на балконі. Навіть коли той став катати іграшкового автомобіля по перилах. Саме тут і сталося непередбачене. Не втриманий Олексієм автомобіль полетів донизу, а сам хлопчина вирішив подивитися, куди ж він приземлився. Підставив табуретку, перехилився через перила — і...

Всі статті рубрики