Ковпаківський районний суд у місті Суми визначив сiмом затриманим протестувальникам покарання у вигляді утримання під домашнім арештом на термін від одного до двох місяців. Олександр Ревенко отримав присуд останнім — близько другої години ночі. Так почався його день народження: 28 січня Олександру виповнилося 25 років. Йому разом з іншими оголошена підозра в тяжкому злочині — блокуванні приміщення облдержадміністрації. При цьому слідство просило обрати як покарання утримання під вартою, але прокурор не зміг переконати суд у такій необхідності.
Тим часом нікого з посадовців, схоже, не цікавить, що під час «несилового» захоплення кілька протестувальників отримали серйозні травми. І «швидка допомога» до них не була викликана вчасно.
Як повідомив журналістам директор обласного центру екстреної медицини Анатолій Александренко, близько першої ночі до них прийшов виклик на майдан Незалежності. Але постраждалих там не знайшли. Коли ж звернулися до співробітників міліції, ті сказали, що таких немає. Пізніше «швидку» тричі викликали до міського відділу внутрішніх справ. Двох людей доставили у нейрохірургічне відділення обласної лікарні. Як розповів один із них, рана його кровила всю ніч, але тільки через вісім годин міліціянти викликали медиків.
Депутат міської ради Олександр Репетун із гіпертонічним кризом перебуває чомусь у хірургічному відділенні Першої міської лікарні. Коли до нього прийшла журналіст газети «Данкор» Діана Ольшанська, її зустріли двоє людей у цивільному. «...Я зайшла до палати й представилася, вони почали виштовхувати мене, — розповідає «УМ» колега. — Самі представитися категорично відмовилися, вели себе грубо, хоча я прийшла зі списком ліків, які лікар виписав постраждалому». Один уточнив, з якої газети журналістка, кудись потелефонував, а потім заявив: «А, з «Данкору»! Ну тоді вам усім хана». Не пускали до постраждалого ні дружину, ні адвоката.
Як заявили на черговому мітингу сумського Майдану, досі не відомо достеменно, скільки людей було затримано під час каральної операції і де вони перебувають.