Послання до українців, які через 20 років, на соті роковини, вшановуватимуть загиблих від Голодомору, могли залишити всі охочі на великому полотнищі. Його розгорнули молоді люди біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору, що на Михайлівській площі. Хлопці й дівчата з різних громадських організацій — Спілки української молоді, Націоналістичного альянсу, Молодіжного націоналістичного конгресу, «Відсічі» — записували свої думки й побажання українцям майбутнього і запрошували приєднатися до цього перехожих. В акції також узяли участь відомий історик Олесь Іщук та лідер гурту «Гайдамаки» Олександр Ярмола.
Волонтер Громадського комітету вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932—1933 років Олена Подобєд–Франківська розповіла «УМ», що подібні акції одночасно відбуваються у Львові й Черкасах, а впродовж двох наступних тижнів триватимуть в усіх обласних центрах та багатьох інших містах і селах України. «Це дуже різні записи, — каже Олена Подобєд–Франківська. — І спогади очевидців, і твори школярів і, можливо, творчість письменників i художників. Сподіваємося, що ці послання, які 23 листопада привезуть до Києва з різних куточків України, стануть сторінками наступної Книги пам’яті».
Послання, які збиратимуть хлопці й дівчата в обласних центрах, у Києві об’єднають в одне велике всеукраїнське полотнище. Його можна буде побачити в День пам’яті біля Меморіалу пам’яті жертв Голодомору.