У розшуку горобець хатній: кількість маленьких пташок помітно скоротилася у містах
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
Питанням, як би його нічого не робити й при цьому отримувати на роботі гроші, переймається чи не кожен службовець. Виявляється, на цю тему існує навіть посібник. Видано його у Франції, назва — «Здрастуй, лінь, або Мистецтво працювати якнайменше», авторка — Корін Мейє, економічний радник державної електроенергетичної компанії Electricite de France (ЕДФ). І хоча мадемуазель Мейє написала свою книжку з гумором, фактично як пародію на різноманітні повчальні праці на кшталт «Як досягти успіху», її фірма жартів не зрозуміла й вирішила провести дисциплінарні слухання і застосувати щодо працівниці адміністративні стягнення.
Справа в тім, що компанію ЕДФ якраз готують до часткової приватизації, щоб зробити її роботу ефективнішою. Й боси державної електроенергетики вирішили, що уїдлива книжка підлеглої виставляє їх та їхню фірму в поганому світлі, що може завадити приватизації. Авжеж, зазначає сайт «Делфі», розділами «Тупість як корпоративна культура» та нападками на непотрібних керівників середньої ланки літературна праця Корін зачепила їх за живе. І взагалі, навряд чи будь-кому з керівників сподобалася б головна порада авторки читачам: «Ви не багато втратите, якщо не будете на роботі надто старатися. Обирайте одразу пустопорожні посади — на кшталт консультанта, експерта чи радника». І це пише сама пані радник!
Майє не знає, чого очікувати від виклику «на килим», запланованого на 17 серпня. Мабуть, вона, за власною порадою з книжки, з'явиться перед начальством із товстою текою паперів під пахвою — саме це нібито найкращий спосіб уникнути розпитувань керівника про те, що саме ви робили сьогодні.
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
Леонардо Ді Капріо — один із найвидатніших акторів нашого часу. >>
Фінал Дитячого Євробачення відбувся у суботу, 16 листопада й перемогу здобула Грузія. >>
На аукціоні Sotheby's в Гонконгу картину американського експресіоніста Марка Ротко "Без назви (Жовтий і синій)" продали за 32,5 млн доларів. >>