АСТРОЛОГІЧНИЙ КАЛЕНДАР з 17 по 23 червня
17 червня. 3-й місячний день. Вдалий для тих, хто любить ризик. >>
«Лікарю, зцілися сам!» — фраза відома. А якщо ти не лікар, а суддя? То, мабуть, «засуди себе сам».
Саме так вчинив американський служитель Феміди з округу Іонія у штаті Мічиган. Суддя Раймонд Воут наклав штраф на самого себе, після того як під час слухань у нього задзвонив мобільний телефон.
Як повідомляє місцеве видання Sentinel Standard, під час засідання суду присяжних в одній зі справ якраз виступав прокурор, коли на смартфоні судді несподівано ввімкнулася гучна функція запиту голосового набору. Воут придбав круту «мобілку» недавно і ще не до кінця розібрався з управлінням, тож суддя протягом деякого часу не міг вимкнути звук. Через це в засіданні сталася заминка.
Як зазначає газета, пан Воут протягом усієї своєї кар’єри жорстко ставився до власників телефонів, які дзвонили в залі суду. Тож після цього інциденту він ухвалив рішення оштрафувати себе за неповагу до суду. Штраф у розмірі 25 доларів суддя сплатив у касу.
Коментуючи свій вчинок, його честь Раймонд Воут зазначив, що як суддя він повинен подавати приклад поваги до закону. «Якби я не жив за тими правилами, які сам встановлюю, я б просто не мав права їх встановлювати», — заявив суддя.
17 червня. 3-й місячний день. Вдалий для тих, хто любить ризик. >>
Ви помічали, що коли їдеш за кермом, то завжди той, хто їде швидше за вас — козел, а хто повільніше — якийсь придурок? >>
Цієї неділі у центрі Львова відбувся «ЛьвівПрайд 2026», присвячений, за словами його організаторів, правовому визнанню ЛГБТІК+ спільноти, євроінтеграційним зобов’язанням України та обговоренню ризиків нової редакції Цивільного кодексу. >>
Свого часу «УМ» писала про заручини відомого шеф-кухаря Євгена Клопотенка та його обраниці Катерини Воскресенської. >>
Першим у світі доларовим трильйонером став епатажний американський підприємець Ілон Маск. >>
10 червня. 25-й місячний день. Енергія дня повільна, відповідно не варто поспішати, метушитись, починати щось нове. >>