Інший погляд: про воєнний альбом Андрія Котлярчука «Звільнена Київщина»
Попередній воєнний альбом Андрія Котлярчука «Добровольці. >>
Кадр з нового кліпу.
Найромантичнішу пору року — весну — Михайло Поплавський зустрів презентацією нового кліпу «Приречений на любов!».
Прем’єра відбулась у стінах рідного вишу — Київському національному університеті культури і мистецтв. Сюди завітали творці кліпу, друзі співака, народні артисти України.
Про те, як зароджувалася ідея кліпу, розповів режисер Семен Горов. До слова, він знімав для
Михайла Поплавського кліпи «Банька», «Батько», «Пам’яті друга», «Полем, полем».
«Пісню «Приречений на любов» створили композитор Віталій Волкомор і поет Микола Бровченко, — сказав на прес–конференції Семен Горов. — Коли я почав працювати над кліпом, написав великий романтичний сценарій за всіма правилами жанру. Але так сталося, що випадково потрапив на концерт Поплавського до Дня закоханих, де почув цю пісню у його виконанні. То був справжній драйв, рок, чого від Михайла Поплавського ніхто не очікував! Відразу зрозумів, що мій сценарій вже не знадобиться. Адже пісня знайшла свого героя. Кліп ми наповнили такою ж позитивною енергетикою та оптимізмом».
У стильному чорно–білому кліпі імпозантний Михайло Поплавський у супроводі музиканток, красунь–студенток, виконав композицію в роковому аранжуванні.
«Кліп ми зняли за шість годин! Він був задуманий простим та малобюджетним, щоб відео не відволікало від глибокого ліричного змісту самої пісні. Бажаю вам, щоб ви всі були приречені на любов! Бо вона надихає, підіймає настрій та допомагає нам дивитися з оптимізмом у майбутнє», — сказав Михайло Поплавський.
Задля зйомок у динамічному кліпі Михайло Михайлович менше ніж за місяць схуднув на 6 кілограмів. «Я відмовився від спиртного і мучного, у моєму меню з’явилася вівсяна каша. Щоденно ходжу пішки 5 кілометрів, — поділився секретами своєї чудової форми народний артист України. — Утім зупинятися на досягнутому не бажаю: планую схуднути ще на 5 кілограмів, щоб перезняти відеокліп «Блюз еротичних думок».
Нову роботу оцінили друзі та колеги — співак, композитор, продюсер Дмитро Клімашенко, саунд–продюсер Володимир Бебешко, кліпмейкер Максим Паперник, народні артисти України Павло Зібров, Оксана Білозір, Іван Попович, Віктор Шпортько, Анжеліка Рудницька.
Так, Оксана Білозір не приховувала своїх емоцій: «Закінчився кліп, а мені хочеться сказати «Мало! Ще!» Михайло Поплавський — це людина, яку не можна не любити, тому тема сьогоднішня «Приречений на любов» у його виконанні абсолютно органічна. Є в ньому еротична естетика. Особисто мене вразило, як Михайло Михайлович легко робив стрибки».
Іван Попович, як завжди, був у доброму гуморі: «Михайло Поплавський сказав, що їсть вівсяну кашу. А вона дає здоров’я. У своїй творчості він — незаїжджений кінь. Має великий творчий потенціал».
Продюсер Володимир Бебешко оцінив роботу небагатослівно, але влучно: «Михайло Поплавський — це Френк Сінатра української естради».
Сам артист пообіцяв продовжувати роботу у новому амплуа й надалі.
Попередній воєнний альбом Андрія Котлярчука «Добровольці. >>
У місті Парк-Сіті американського штату Юта в день відкриття кінофестивалю Sundance 23 січня відбудеться світова прем’єра другого повнометражного фільму українського режисера Мстислава Чернова «2000 метрів до Андріївки». >>
До основної конкурсної програми 75-го Берлінського міжнародного кінофестивалю вперше за 25 років відібрали стрічку української режисерки: цьогоріч - це фільм Катерини Горностай "Стрічка часу". >>
Створену Кременецько-Почаївским державним історико-архітектурним заповідником за дорученням Міністерства культури та стратегічних комунікацій інвентаризаційну комісію - не допустили до роботи представники Свято-Успенської Почаївської лаври. >>
Список із 25 об’єктів світу, що потребують збереження оприлюднив Всесвітній фонд пам’яток (World Monuments Fund, WMF). Серед об'єктів, що увійшли до переліку на 2025 рік – столичний Будинок вчителя, турецьке місто Антак'я, історична міська структура Гази та Місяць. >>
«Я зрозумів, що мушу бути українофілом – це я зрозумів цілком свідомо. І от я жадібно ухопився за українство. Кожнісіньку вільну від «офіційних занять» часину я присвячував Україні. Перша ознака національності є мова – я й нею найперше заклопотався», - писав Агатангел Кримський. >>