05.03.2013

Фехтування

Українська збірна шаблісток стала переможницею командного турніру на етапі Кубка світу в Болоньї (Італія). На шляху до фіналу наші дівчата перемогли команди Республіки Корея (45:42), Польщі (45:34) та США (45:43), а у вирішальному протистоянні здолали господарок — 45:41.

В індивідуальному турнірі лідерка світового рейтингу, бронзовий призер Олімпіади–2012 Ольга Харлан із Миколаєва завершила виступ в 1/16 фіналу, несподівано поступившись француженці Маріон Штольц (12:15). На цій стадії змагань також вибули наші Ольга Жовнір та Олена Вороніна. А «золото» здобула американка Маріон Загуніс.

Стрільба з лука

На першості континенту зі стрільби з лука в приміщенні, яку приймало польське місто Жешув, українці з п’ятьма золотими й однією бронзовою нагородою посіли перше загальнокомандне місце.

Чемпіонками Європи в команді серед дорослих (класичний лук) стали Лідія Січеникова, Катерина Палеха та Вікторія Коваль. Решта нагород — в активі юніорів.

Баскетбол

Чоловіча суперліга. «Будівельник» — «Одеса» — 85:87 (Ділейні (23) — Агафонов (23)), «Хімік» — «Ферро–ЗНТУ» — 91:85, «Київ» — «Азовмаш» — 62:71, «Кривбасбаскет» — «Говерла» — 65:68, «Дніпро–Азот» — «Донецьк» — 80:90, «Черкаські мавпи» — «Говерла» — 73:42, «Миколаїв» — «Ферро» — 76:78 ОТ, «Дніпро–Азот» — «Одеса» — 64:70, «Хімік» — «Кривбас» — 92:63.

Становище команд: «Будівельник» — 25 перемог / 8 поразок, «Азовмаш» — 22/10, «Галичина» — 21/12, «Хімік» — 19/13, «Ферро» — 20/14, «Говерла» — 19/15, «Донецьк» — 18/15, «Мавпи» — 18/17, «Миколаїв» — 15/18, «Одеса» — 13/20, «Кривбас» — 13/21, «Дніпро» — 12/20, «Дніпро–Азот» — 11/23, «Київ» — 7/27.

* * *

НБА. «Сан–Антоніо» — «Детройт» — 114:75 (Кравцов «Д» — 3 очки, 5 підбир., –9, 7:15).

Футзал

Екстра–ліга. 20–й тур. «Енергія» «Спортлідер+» — 6:4, «Локомотив» (Х) — «Кардинал» — 1:1, «Ураган» — «Єнакієвець» — 3:2.

Турнірне становище після 17 матчів: «Локомотив» — 36, «Енергія» — 34, «Ураган» — 31, ЛугТК — 28, «Єнакієвець», «Кардинал» — 21, «Спортлідер+» — 2 (18).

Теніс

«Челленджер» у Шербурі (призові — 42,5 тис. євро). Півфінал. Ессе Хута–Галунг (Нідерланди) — Сергій Стаховський (Україна, 2) — 7:6, 6:1.

«Ф’ючерс» у Черкасах (10 тис. дол.). Фінал. Артем Смирнов (Україна, 1) — Максим Дубаренко (Молдова, 6) — 7:6, 6:2.

Волейбол

Чоловіча суперліга. Мат­чі 13–го туру. «Буревісник» — «Кримсода» — 2:3, «Хімпром» — «Фаворит» — 3:2, «Локо–Експрес» — «Юр­академія» — 1:3.

Дзюдо

На європейському рейтинговому турнірі у Варшаві дзюдоїсти з України здобули одну медаль. У вазі до 66 кг киянин Георгій Зантарая у фіналі здолав росіянина Якуба Шамілова.