Представляючи нову програму «Від серця до серця», генеральний директор Національного цирку Людмила Шевченко зізналася в бажанні максимально охопити всі жанри циркового мистецтва. І хоча хижаків цього разу немає, зате свою майстерність на манежі демонструє симпатичний 800–кілограмовий морж.
«Моржів у нас майже не було, — розповідає Людмила Олексіївна. — І цьому, якого ми спеціально привезли з Чукотки, у нас відразу сподобалося — у перший день ми його ледь виманили з манежу». Морж продемонстрував величезне захоплення своєю справою — він не лише крутить кільця, кумедно танцює під хіт Вітні Х’юстон і балансує з м’ячем, а й уміє качати прес. За допомогою цього вміння огрядний артист, який з’їдає 25 кілограмів риби щодня, тримає себе у прекрасній фізичній формі».
Ще одні представники фауни, яких нечасто побачиш на манежі — пелікани. Є й коні, це, на думку пані Шевченко, для циркового мистецтва принципово: «Якщо немає коней — манеж може бути яким завгодно: квадратним, трикутним...». З дресированими собачками виступає народний артист Росії Петро Простєцов, за ведмедями, які катаються на велосипедах і танцюють вальс, на арені наглядає Валерій Степаненко, а Юлія Кравченко виходить на манеж відразу з маленьким зоопарком, в її номері «Острів мавп» — мавпи, собаки, папуга ара і дикобраз.
«Канатоходці з Узбекистану» Мурата Ташкенбаєва пересуються по канату із зав’язаними очима. Олександра Савіна жонглює хула–хупами, а лауреат срібного призу на Міжнародному фестивалі в Цирку Нікуліна та бронзової нагороди фестивалю у Чехії повітряна гімнастка Анастасія Макеєва демонструє вищий клас під куполом цирку... «Сенсація — вперше у нас колишній киянин, заслужений артист Росії Олександр Маслов iз номером «Еквілібрування в кільці», — розповiдає далі директор. — Пишаюся тим, що знала його батьків, які працювали на манежі нашого цирку».
Нову програму Людмила Шевченко називає висококласною і досить дорогою, вона йтиме до 19 травня.