Моя примхлива леді

Моя примхлива леді

Немає у світі знаменитості, примхливішої за Дженніфер Лопес. Саме її, згідно з опитуванням британського супутникового телеканалу Flaunt, визнали зіркою, з вимогливістю й капризністю якої сьогодні не можуть зрівнятися примхи жодної представниці (чи представника) шоу-бізнесу.

Джолі дістане зі штанів камбоджійський паспорт?

Джолі дістане зі штанів камбоджійський паспорт?

«Розкрадачка гробниць» Анджеліна Джолі часом не на жарт дратує американську владу. Ще б пак, адже в усіх країнах, куди зірка приїздить із благодійними місіями (а Джолі, як відомо, на доброчинності просто схиблена), вона жорстко критикує ідею глобалізму й активно лає уряд США за військову експансію в Афганістан, Ірак тощо. Але попри все, демократичний Білий дім це неподобство терпить і позбавляти знамениту пацифістку американського громадянства не збирається.

Острів зірок

Острів зірок

Навряд чи хтось сперечатиметься із тим, що роль піратського капітана Джека Сперроу («Горобця») у пригодницькій стрічці «Пірати Карибського моря: Прокляття чорної перлини» вдалася й без того відомому симпатязі Джонні Деппу чи не найкраще в його кар'єрі. Судячи з усього, Джонні й сам так вжився в новий образ, що вже не уявляє свого життя без піратського вбрання, морських просторів і безлюдних островів. Але якщо з першим проблем немає — захотів — одягай собі лахміття «грози морів» і хоч сиди удома, хоч іди в гості, то з морем і островами трохи складніше. Принаймні у Парижі, де актор мешкає разом зі своєю коханою Ванессою Параді та двома їхніми дітьми, окрім бруднуватої Сени, й на хвилі-то подивитися ніде.

Вуха мої, вуха мої, лихо мені з вами...

Вуха мої, вуха мої, лихо мені з вами...

Недарма кажуть, що багато дивитися телевізор небезпечно для здоров'я. І це ще нічого, якщо від електромагнітного впливу заболить голова або стомляться очі, адже може бути й значно гірше. От, скажімо, в одного китайця — палкого фаната науково-фантастичного серіалу «Стар Трек» — від постійного перегляду улюбленого кіно, здається, «поїхав дах». Принаймні хірурги з центру пластичної хірургії міста Нандзінь, до яких юнак звернувся по допомогу, саме так і подумали.

Анекдоти

Анекдоти

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Карамелька «Чупа-чупс» випадково потрапила в коробку з жуйками від карієсу.
— Ти хто? — здивувався «Орбіт».
— Твій роботодавець!

Всі статті рубрики