Ой на Йвана, на Купала танцювала Руслана

Ой на Йвана, на Купала танцювала Руслана

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

На цій сцені, виготовленій зі старої бетонної баржі часів Другої світової війни, на Івана Купала відбувся старт нового для Києва свята — Дня Дніпра. Зачин був помпезним і з розмахом. Спочатку, як водиться у добрих християнських родинах, захід було розпочато урочистим освяченням церкви Миколи Чудотворця, що неподалік Річкового вокзалу. А кульмінацією програми став перфоменс «Дикі танці купальської ночі» від нашої суперпопулярної Руслани. Опісля її виступу Дніпро вкрився вогнями — це пливли традиційні для йванової ночі вогняні вінки.

Мальтійський хрест від Тернополя

Мальтійський хрест від Тернополя

Депутат Тернопільської міської ради, член міського проводу Української народної партії Олег Удич вирішив здійснити міні-революцію у справі відзначення найдостойніших громадян міста. Він вважає, що протягом останнього часу це робилося дуже хаотично і непродумано, тому з власної ініціативи розробив спеціальне положення про почесні нагороди Тернополя. У документі з кількох розділів детально розписано процедури подання, затвердження та нагородження громадян, які найбільше доклалися до розвитку міста та утвердження його доброго імені, а також те, якими мають бути самі відзнаки. Останні передбачається виготовити у формі мальтійських хрестів із зображенням на них герба Тернополя, матимуть вони аж п'ять ступенів. Нове положення про нагороди міська рада вже затвердила.

Пантеон українського Гімну

Пантеон українського Гімну

Минає 140 років з часу «народження» пісні «Ще не вмерли України ні слава, ні воля», яка нині є Державним Гімном України. Як відомо, автором вірша, написаного у серпні 1862 року, був 23-річний уродженець Київщини Павло Чубинський. У 1864 році мелодію на ці слова написав о. Михайло Вербицький — священик Млинівської греко-католицької церкви (нині село Млини належить до Ярославського повіту Підкарпатського воєводства Республіки Польща). Саме тут Михайло Вербицький знайшов свій вічний спочинок (помер 7 грудня 1870 року). Для вшанування пам'яті композитора Державного Гімну України та з нагоди 190-річчя з дня його народження керівництво Підкарпатського воєводства та Львівщини домовилися про спорудження у селі Млини каплиці-пантеону на могилі Михайла Вербицького.

У маніяка смагляве обличчя

У маніяка смагляве обличчя

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

За підозрою у причетності до нападу на двох дівчаток у Солом'янському районі столиці київські правоохоронці розшукують чоловіка років 30. Як повідомляє Центр громадських зв'язків столичної міліції, зріст підозрюваного приблизно 165 см, обличчя повне смагляве, волосся чорне злегка кучеряве, брови темні, очі невеликі круглі, темні, ніс великий, злегка загнутий, вуста середні, повної статури.

Всі статті рубрики