Залишається пiвмісяця до того дня, коли виборці прийдуть на виборчі дільниці. Частина громадян до цього часу ще не визначилася. Різнi джерела інформації висвітлюють передвиборчі програми, а найбiльше — «годують» гаслами, обiцянками. Одні демонструють глибокі знання сільськогосподарського виробництва і пропонують брати вила в руки. Але ми знаємо, для чого в господарствi вила. Інші обіцяють одним ударом вирішити всі питання. Однак це можна здійснити в боксі, а не в економічному розвитку держави. Більш потужні партії і блоки спрямовують зусилля на руйнування, закликають до боротьби.
Нам, виборцям, набридла боротьба в поїданні один одного, нам потрібне нормальне життя всіх громадян України. Вирiшити це питання спроможна реальна сила національно–демократичних сил України. Це — «Наша Україна», УНП, КУН та патрiотичнi громадські об’єднання.
Партія «Наша Україна» була, є і буде, бо діяльність партії спрямована на зміцнення державної незалежності України, політичну консолідацію нації, розбудову демократичної правової держави, формування громадянського суспільства, розвиток національної економіки та зростання добробуту громадян України, послідовне наближення соціальних і гуманітарних стандартів нашого життя до рівня європейських. Це — основоположнi засади членiв партії та її прихильникiв.
Нинi лави членів партії «Наша Україна» порiдшали. Окремі члени вийшли з партії з різних причин, але це їхнiй свідомий вибір, їхнi переконання, їхнi погляди. Залишилися істинні патріоти партії і України.
У різних джерелах інформації можна прочитати, скiльки коштує місце у списку до Верховної Ради. Сума залежить лише від порядкового номера в партійному списку і коливається від п’яти до семи мільйонів доларів. Ми ж, виборці, спокійно дивимося, спостерігаємо і не задумуємося над тим, що, продаючи депутатські мандати, продають самих виборців, як стадо мовчазних, загіпнотизованих iстот. Це є торг людьми оптом і у роздріб, як колись торгували рабами. Чому так сталося, що ми повертаємося до минулого, а не йдемо вперед? Хто прозвітував про використання коштів iз виборчого фонду? На виборчу кампанію йде лише невелика частина, а решта — за принципом «своя сорочка ближче до тіла». Вироблена звичка красти на виборах стала сильнішою за інстинкт самозбереження.
Доки народ бідує, він готовий продати голос за червінця чи кілограм гречки або якийсь продуктовий набір. А якщо ще й пообіцяють посаду...
Ми, виборці, припустилися багато помилок на виборах різних рівнів. Багато хто в цьому переконався за останнi роки. А коли так, то не наступаймо вкотре на тi самi граблi...
Василь СЛІПЧУК
м. Калинiвка, Вінницька обл.