До Туреччини — без віз
Список країн, куди українці можуть їздити без віз, розширено до 37. Як повідомляє МЗС, з 1 серпня його поповнить Туреччина, куди громадяни України зможуть в’їздити без віз на термін до 30 діб. Наразі на таких самих правилах безвізовим залишається також в’їзд до таких країн як Боснія і Герцеговина, Сербія, Чорногорія, Туніс (за наявності туристичного ваучера), Бруней, Малайзія, Палау і Сейшельські острови. Також безвізовим, але не більше, ніж на 14 діб, є в’їзд до Гонконгу. Узагалі не потрібні візи громадянам України для поїздок у Молдову, Грузію, Азербайджан, Узбекистан, Монголію, Вірменію, Білорусь, Антигуа і Барбуду, Гватемалу, Нікарагуа, Сальвадор і Свазіленд. Безвізовий режим поїздок для українців терміном до 90 діб діє в Хорватії з 1 квітня до 31 жовтня 2012 року. А до 15 березня 2013 року на термін до 90 діб можна без віз в’їжджати до Македонії. Крім того, на 90 днів без віз зараз можна їздити в Албанію, Аргентину, Бразилію (з метою туризму і бізнесу), Еквадор (за наявності документів, що підтверджують туристичну мету поїздки), Ізраїль, Намібію, Панаму (за наявності документів, що підтверджують туристичну мету поїздки), Парагвай. У Перу можлива безвізова поїздка на 183 дні — за наявності документів, що підтверджують туристичну мету подорожі.
Країни, в яких українці можуть оформити візи в аеропорту після прибуття: Вануату, Гаїті, Джибуті, Домініка (тільки туристична віза), Домініканська Республіка (тільки туристична віза), Єгипет, Кенія, Коморські острови, Маврикій, Мадагаскар, Мальдіви, Сальвадор, Свазіленд, Гренада (тільки туристична віза), Мікронезія (тільки туристична віза).
Помер легендарний польський яхтсмен
Польський мореплавець Томаш Левандовський, який прославився завдяки навколосвітньому одиночному плаванню, помер на своїй яхті «Лука». Під час рейсу з колумбійського міста Картахена до Панами в районі панамського острова Ісла Гранде сталася аварія кормила яхти. Під час спроби врятувати судно та людей (на борту перебували дружина капітана Беата й іще четверо пасажирів) у 52–річного яхтсмена стався інфаркт.
2007 року Левандовський першим із поляків і шостим в історії світового мореплавства здійснив одиночне навколосвітнє плавання без заходу до портів і найважчою трасою, яку яхтсмени називають «проти течії»: із заходу на схід і навколо мису Горн. За це досягнення 2008 року його нагородили «Срібним секстантом» — головною нагородою у світі яхтсменів. Він здійснив навколосвітнє плавання без підтримки спонсорів. Після нього ніхто не робив спроб обігнути земну кулю цією трасою.