Велика політична гра. Чи просив Трамп Зеленського про допомогу у Перській затоці?
Президент Володимир Зеленський втягує країну в чужу війну на Близькому Сході. >>
Микола Азаров (у центрі) ручкається з єврокомісаром Штефаном Фюле та главою МЗС Данії Віллі Совндалем. (Фото Рейтер.)
Учора Прем’єр–міністр України Микола Азаров прибув у Брюссель для участі в 15–му засіданні Ради з питань співробітництва «Україна—ЄС». Візит завершиться сьогодні.
Під час зустрічі з високим представником ЄС із закордонних справ та безпекової політики Кетрін Ештон Азаров заявив, що на майбутніх виборах Україна прийме стільки спостерігачів, скільки вважають за необхідне в Євросоюзі — мовляв, влада зацікавлена в тому, аби виборчий процес пройшов максимально відкрито і прозоро. Сторони обговорили перспективи укладення угоди про асоціацію України та ЄС. Зі свого боку, Ештон наголосила, що дотримання Україною принципів верховенства права, а також проведення прозорих і демократичних парламентських виборів восени цього року матимуть визначальне значення для швидкості політичної асоціації та економічної інтеграції з ЄС.
У графіку поїздки Микола Азаров також мав зустрічі з президентом Європейського парламенту Мартіном Шульцем, комісаром ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Штефаном Фюле, участь у конференції «Україна та ЄС — яке майбутнє?» в Європарламенті тощо.
Президент Володимир Зеленський втягує країну в чужу війну на Близькому Сході. >>
У центрі Європейського Союзу вже багато років існує політична загадка, яка дедалі більше нагадує нервову проблему для Брюсселя. >>
У лютому 2026 року безпілотники ЗСУ уразили 105,2 тис. цілей російських загарбників, чверть із них - на рахунку угруповання Сил безпілотних систем. >>
До суду скерована справа про вбивство народного депутата України та колишнього Голови Верховної Ради Андрія Парубія >>
Світ злітає з котушок. Однак нам болить наша земля. >>
Коли президент Азербайджану залишає запис у жалобній книзі верховного лідера Ірану — етнічного азербайджанця, здається, що історія двох Азербайджанів ось-ось замкнеться в коло. >>