ПРИКОЛИ про сварки між чоловіками і дружинами
— Чому ти п’єш горілку через соломинку?
— Лікар порадив триматися подалі від чарки. >>
97–річний мешканець Австралії Алан Стюарт став найстаршим випускником вищого навчального закладу. Минулої п’ятниці він отримав ступінь магістра медицини в Університеті Південного Хреста (SCU) в Сіднеї.
Власне, досі статус найстаршого випускника ВНЗ належав цьому самому дідові з міста Лісмор. У 2006 році він потрапив до Книги рекордів Гіннесса, вивчившись в «універі» на юридичний ступінь.
Перший університетський диплом Алана Стюарта датований далеким 1936 роком — тоді він вивчився на фахівця зі стоматологічної хірургії в Чикаго. Надалі Стюарт довгий час працював за фахом у Лондоні, переїхав в Австралію, де продовжив практику в містах штату Новий Південний Уельс. І аж на 90–му році життя вирішив знову вступати до вишу.
Стюарт каже, що отримання цієї освіти для нього буде «точно вже достатньо». Але, уточнює невгамовний студент–аксакал, так само він думав і після отримання диплома п’ять років тому. «Ніколи не пізно вдосконалити мозок, кинути виклик собі, щоб чогось досягти, і завести нових друзів», — цитує містера Алана агенція Ей–Бі–Сі.
Викладачка університету SCU Соні Брауні уточнила, що її літній студент здобував освіту здебільшого заочно, ведучи листування через інтернет.
— Чому ти п’єш горілку через соломинку?
— Лікар порадив триматися подалі від чарки. >>
Майбутній комедіант народився 6 січня 1955 року в сім’ї Еріка Аткінсона та Елли Мей Бембридж. >>
Про запуск лімітованого випуску “Третя Штурмова” за проєктом “Власна марка” оголосила Укрпошта. >>
Двоє українців перепливають Атлантичний океан, аби зібрати кошти на лікування та реабілітацію поранених військових: ветеран Іван Гаврилко та капітан і волонтер Дмитро Резвой на сьогодні пройшли на човні вже половину шляху. >>
Лео Мол (англ. Leo Mol; справжнє ім'я Леоні́д Григо́рович Молодожа́нин) - автор пам’ятників Тарасові Шевченку у Вінніпезі, Вашингтоні, Буенос-Айресі, Санкт-Петербурзі, Оттаві і Івано-Франківську. >>
Нещодавно я писала матеріал про переробку різдвяних ялинок у різних країнах Європи: ними годують тварин, опалюють приміщення чи удобрюють ґрунт. >>