ХРОНІКА

02.03.2012

Волейбол

Вигравши стартові дві партії домашньої зустрічі, українська команда програла три сети поспіль і вилетіла з єврокубків.

Чоловіки. Кубок виклику. 1/4 фіналу (повторний матч). «Локомотив» (Харків) — «Політехніка Варшавська» (Польща) — 2:3 (25:22, 28:26, 23:25, 23:25, 14:16). Перша гра — 1:3.

Теніс

У другому колі хардового турніру АТР у Дубаї українець Сергій Стаховський не без боротьби, але поступився найкращому тенісистові планети сербу Новаку Джоковичу (1) — 6:7 (5:7), 3:6.

Ще один наш співвітчизник, Олександр Долгополов, разом із чехом Лукашем Длоугим програв у першому колі парного розряду дуету з Індонезії Бхупаті/Бопанна (4) — 4:6, 5:7.

Визнання

Експертна комісія НОК найкращою спортсменкою України в лютому визнала Олену Костевич, яка на чемпіонаті Європи зі стрільби у Фінляндії виборола срібну медаль. Особистого наставника олімпійської чемпіонки–2004 Ігоря Чередінова назвали найкращим тренером місяця.