РАХУНКОВА ПАЛАТА

03.02.2012

26 млрд. гривень

виділить Кабмін до 2017 року на переозброєння армії в рамках реалізації Державної програми розвитку озброєння та військової техніки, повідомив голова департаменту Міноборони Андрій Артюшенко.

1 млрд. доларів

становив чистий прибуток найбільшої у світі соціальної мережі Facebook у 2011 році, що на 65 відсотків перевищує показник минулого року, повідомляє агентство «Рейтер».

30 млн. доларів

пожертвувала на створення iнститутiв журналiстики в Колумбійському та Стенфордському університетах США колишня головний редактор журналу «Космополітен» Хелен Герлі Браун, повідомляє Рейтер.

4 млн. мігрантів

працюють у Російській Федерації нелегально, тоді як загалом на території РФ перебувають близько 9,2 мільйона іноземців, заявив прем’єр–міністр Росії Володимир Путін.

1 млн. євро

виділив Європейський Союз на реформування правоохоронних органів в Україні, зокрема на підвищення ефективності роботи міліції у забезпеченні прав і свобод громадян, йдеться у повідомленні представництва ЄС у нашій державі.


100 тис. доларів

виділять iз бюджету на шестиполосний додаток про Україну, який уперше вийшов у американській газеті Washington Post, заявив директор Департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин.

11 тис. промислових підприємств

здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферу. За фактами забруднення в минулому році було порушено 38 кримінальних справ, інформує Генпрокуратура.

130 кримінальних справ

порушили торік правоохоронці за злочинами, в яких постраждали працівники засобів масової інформації, повідомив заступник начальника Головного слідчого управління МВС Олег Татаров.

25 % українців

не хочуть більше звертатися до управлінь праці та соціального захисту через складність i тривалість оформлення соціальної допомоги та виплат, розповіла експерт Фонду суспільної безпеки Ганна Єлькіна.

16 % або на 50 тисяч більше пар

одружилися минулого року порівняно з 2010 роком, заявила головний спеціаліст Департаменту у справах цивільного стану громадян Укрдержреєстру Олександра Падучак.

 • «Як тебе не любити, Києве мій!»

  Щорічно в останній тиждень травня жителі столиці святкують День міста. Свято чекатиме буквально на кожному кроці y центрі міста, адже цього року програма заходів нараховує 35 різних художніх, культурно-освітніх і спортивних подій. >>

 • Кровна залежність

  У жінки, яку покусали собаки в Миколаєві, медики діагностували гостру крововтрату і хронічний сепсис, який є прямою загрозою для життя. Їй терміново потрібно кілька сеансів переливання крові. Лікарі просять усіх небайдужих городян надати допомогу і здати кров. Нагадаємо, потерпілій через отримані травми ампутували праву руку. >>

 • «По-моєму, чувак, нас кинули»

  Невідомий нещодавно виманив майже 40 тисяч грн. за уявне пальне у 67-річного фермера із Золочівського району Львівщини. З цього приводу ошуканий чоловік звернувся в поліцію. >>

 • Конвеєр репресій

  Учора в Сімферополі й Алупці окупованого Криму відбулися чергові обшуки у будинках кримських татар. За словами адвоката Еміля Курбедінова, у більшості випадків, затриманих людей у масовому порядку відвозять до так званого «Центру «Е» у місто Сімферополь (центр боротьби з екстремізмом при МВС Росії). >>

 • «Херсон» наснився

  У ватажка терористичної «ДНР» Олександра Захарченка вочевидь сталося сезонне психічне загострення. Інакше, як пояснити його чергове словоблуддя: мовляв, бойовики «можуть претендувати на Херсонську область й інші населені пункти». >>