У радянські часи в цих краях, точніше на території спеціалізованого мисливського господарства в районi Алушти, полюбляли виходити з рушницею на муфлона і кабана, а з вудочкою — на форель генсеки і члени політбюро, починаючи з Микити Хрущова і закінчуючи Леонідом Брежнєвим. Нині мисливську пристрасть задовольнятимуть тут знову не прості смертні, а обрані, які ховаються за вивіскою такої собі громадської організації «Товариство мисливців і рибалок «Кедр».
На пленарному засіданні кримські депутати, 69 із 83 присутніх, щоправда, з третього «заходу», передали цiй громадськiй органiзацiї у довгострокове користування — на чверть століття — 8 тисяч (!) 836 гектарів мисливських угідь на територіях Маломаякської, Ізобільненської і Партенітської селищних рад (регіон Великої Алушти). Хоча напередодні ініціативна група алуштинців, звертаючись до спікера ВР Криму Володимира Константинова, просила не допустити цього, позаяк питання не узгоджене з тамтешніми селищними радами. Ще одне звернення ця ж група направила на ім’я нового прокурора Криму В’ячеслава Павлова, вказуючи на неприпустимість передачі угідь приватнiй органiзацiї тим, що на цiй територiї «розташовані залишки святих обителей, православних храмів, а також святі джерела і водосховища», i доступ до них «простих смертних» новi землекористувачi вочевидь закриють.
Цікаво, що, за інформацією місцевого Центру журналістських розслідувань, вищеназване товариство мисливців і рибалок зареєстроване у селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області 12 листопада 2008 року, а його офіс розміщений не де–небудь, а в самому президентському Межигір’ї. Засновниками ж «Кедра» виступили три фізичні особи: Бойко Юрій Анатолiйович, Демишкан Володимир Федорович і Тулуб Сергій Борисович. Можливо, це просто збіг, але саме люди з такими ПІБ займають серйозні посади в країні: міністра палива й енергетики України, голови Держслужби автомобільних доріг України і «губернатора» Черкащини відповідно.