Поезія фізики

Поезія фізики

За словами декана фізичного факультету, члена-кореспондента НАН України Леоніда Булавіна, саме тут студенти отримують сучасні якісні знання, що базуються на «трьох китах»: оволодінні потужним фізико-математичним апаратом, який дає змогу розв`язувати не лише наукові задачі, а й проблеми в таких далеких від фізики сферах як економіка, соціологія, екологія, психологія; опануванні сучасними комп'ютерними інформаційними системами; знанні іноземних мов. Сьогодні фізичний факультет шевченківського «універу» є одним із найпотужніших не тільки в Україні, а й у Європі наукових центрів з підготовки висококваліфікованих професійних фізиків. Понад 700 студентів (щорічно ними стають 150 хлопців і дівчат) навчаються тут на 10 кафедрах: астрономії та фізики космосу, експериментальної фізики, загальної фізики, квантової теорії поля, молекулярної фізики, оптики, теоретичної фізики, фізики металів, фізики функціональних матеріалів, ядерної фізики. На факультеті є свої органи студентського самоврядування: Рада студентів та аспірантів (РСА), Рада гуртожитку та профком студентів.

Як тато з мамою знайомились...

Як тато з мамою знайомились...

На Вінниччині фінішував конкурс дитячих творів і листів «Перше побачення моїх батьків», організований обласним центром соціальних служб для молоді за сприяння профільних центрів у районах та освітніх закладах. З кожним роком популярність його зростає — тільки в цьому році кількість учасників на першому, «районному», етапі сягнула 560 чоловік. А якщо врахувати, що проводився він уже вшосте, то за весь час організаторам вдалось охопити понад дві тисячі підлітків віком від тринадцяти до сімнадцяти років. Метою такого масштабного заходу, як розповіла кореспонденту «УМ» директор ОЦССМ Олена Стоялова, є пропаганда цінностей сім'ї, духовної культури, зміцнення зв'язків та традицій усередині родин. Тому при оцінці творів враховували передусім глибину сімейних стосунків, сімейного спілкування.

Курсова за гроші — не така хороша

Курсова за гроші — не така хороша

Кожний першокурсник знає, що «кращий друг» і помічник студента — інтернет. Діставшись до хащів всесвітньої павутини, можна одразу прямувати на пошукові портали та сайти так званих банків рефератів. І там підбирати усе, що потрібно. Щоправда, через те, що цією простою дорогою сьогодні суне чимало студентів, вона має свої мінуси. Цілком можливо, що хтось з одногрупників дасть викладачеві таку ж роботу — слово в слово. Тільки з іншим прізвищем «автора». Ще більше доведеться червоніти, якщо ненароком «присвоїте» наукові наробітки вашого ж викладача. Адже результати їхньої праці теж можуть трапитися у мережі... Взагалі, знайти в інтернеті пристойний реферат чи курсову не так просто: банки рефератів переповнені, але назви розміщених тем не завжди відповідають змістові. Або ж тема розкрита поверхово. Воно й не дивно: ніхто не даруватиме вам пристойні роботи задарма. На сайтах цих же банків можна замовити окрему, індивідуальну роботу. У середньому, такий реферат коштує 10 доларів, курсова — 30, диплом — 50. Квитанцію на замовлення можна роздрукувати прямо з сайту. І за тиждень виконавці обіцяють прислати вам роботу кур'єрською або електронною поштою.

Всі статті рубрики