Сталева нервовість

Сталева нервовість

«Криворіжсталь» поки що залишиться у державній власності. Таке рішення ухвалив Голосіївський районний суд Києва, призупинивши конкурс із продажу 93,02 відсотка державних акцій найбільшого металургійного комбінату держави, на радість опозиційним фракціям, які не раз влаштовували «армагеддон» у сесійній залі, намагаючись запобігти продажу сталевого гіганта як за кордон, так і вітчизняним олігархам.

АНи полетять у НАТО

АНи полетять у НАТО

Треті консультації «Україна—НАТО», що проходили у Варшаві, завершилися підписанням Меморандуму про взаєморозуміння між Кабінетом МіністрівУкраїни та НАТО. Практичним втіленням цього документа стане використання Альянсом у миротворчих цілях українського літака АН-124, відомого як «Руслан». «Україна взяла на себе зобов'язання щодо здійснення передислокування військового персоналу та військової техніки країн-членів НАТО повітряним шляхом, у тому числі на випадок несподіваного варіанту», — окреслив основне значення угоди міністр оборони Євген Марчук. Після підписання меморандуму він скромно заявив, що це заслуга не Міноборони, а Кабінету Міністрів. Таким чином, «на рівні держави ми сказали НАТО, що можете на нас розраховувати», цитує Марчука УНІАН.

Тая у нас одна

Тая у нас одна

Війна з макаронною фабрикою, яку затіяла відома українська співачка Таїсія Повалій, набирає обертів (нагадаємо, артистка звернулася по захист до правосуддя, заявивши, що ТОВ «Українські макарони», яке випускає макарони «Тая», незаконно використовує її сценічне ім'я). І ось уже перші результати: господарський суд міста Києва постановив заборонити «Українським макаронам» використовувати торгову марку «Тая» для виробництва макаронів. Суд мотивував своє рішення тим, що на момент подання заявки на реєстрацію знаку ім'я «Тая» було вже широко відомим в Україні, повідомляє УНІАН.

Сумне весілля «У Петровича»

Сумне весілля «У Петровича»

Учасниками весілля у цьому містечку гірників на Дніпропетровщині були близько півсотні осіб. І хоч дійство проходило в приміщенні місцевого кафе «У Петровича», частину страв, як часто водиться у подібних випадках, готували у домашніх умовах. Особливо це стосувалося солодкого столу — кондитерських виробів (персиків з кремом, тортів тощо). Тут вдалися до послуг однієї з місцевих мешканок. Своє замовлення вона виконала ще 3 червня, а скуштували солодощі за весільним столом через 2 дні. А згодом людям почало ставати зле.

«Чудова вісімка»

«Чудова вісімка»

Учора на розташованому в Атлантичному океані біля узбережжя американського штату Джорджiя острові Сі Айленд розпочався триденний саміт «великої вісімки», семи найбільш індустріально розвинених країн світу та Росії. Сі Айленд (назва перекладається з англійської як Морський острів) — це розкішний американський курорт, який на час саміту найсильніших світу цього перетворено на неприступну для терористів та бажаючих «попротестувати» фортецю.

Смерть приходить уранці

Смерть приходить уранці

Учора під час проведення робіт з розмінування в контрольованій українськими військами іракській провінції Васіт, яка належить до польської стабілізаційної зони, стався нещасний випадок, у результаті якого п'ятеро бійців міжнародних стабілізаційних сил загинули та шестеро отримали поранення, повідомила агенція «Рейтер» з посиланням на речника Генштабу Війська Польського полковника Здіслава Гнатовського. Серед загиблих — двоє поляків, двоє словаків та один латиш, а про національність поранених не повідомляють. Неконтрольований вибух стався о дев'ятій ранку за місцевим часом у складі амуніції та вибухових матеріалів поблизу міста аль-Суварія. На місце події відразу ж прибула спеціальна комісія, створена командуванням польської дивізії. Вона з'ясує обставини та причини цього трагічного інциденту.

«Крапка» на Сонці

«Крапка» на Сонці

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Учора майже увесь світ мав змогу спостерігати за унікальним астрономічним явищем: Венера проходила по диску Сонця. Із 8-ї ранку до 14-ї години за київським часом планета богині кохання невеличкою чорною цяточкою «затуляла» Сонце. Подібне явище можна спостерігати раз на 122 роки — останній раз воно мало місце ще у 1882 році.

Всі статті рубрики