Національний цирк України розпочав осінній сезон новою програмою — «Просто супер!». Незважаючи на показне, якесь тінейджерське звучання назви, нова вистава і справді емоційно вражає. «Цвяхами програми» є майже півсотні хижаків та ризиковані акробатичні трюки, окремі з яких виконують Ілля та Данило Страхови, зірки телепроекту «Україна має талант». Постановник шоу — народний артист України Володимир Шевченко, який за 40 років роботи в Київському цирку став легендою.
«У новій програмі є незвичні моменти, яких я ніде не бачив, — розповідає «УМ» Олег Кій, менеджер зі зв’язків iз громадськістю Національного цирку України. — Наприклад, перед «Атракціоном хижаків» на арену випускають маленьких тигренят, вони бігають, граються, і в глядача це викликає теплі емоції. І тільки на арені ви зможете побачити левів та тигрів разом, у природі це неможливо. Як на мене, надзвичайно захоплюючий номер — «Кільце». Взагалі в програмі є акробатичні трюки, які артисти виконують без страховки. Це не тільки красиво, а й ризиковано. Не знаю, чи всі глядачі бачать, що трюк виконується без страховки».
У програмі задіяно 65 артистів, як українських, так і російських. Київський цирк, як заведено ще з глибини віків, працює із запрошеними трупами. Художній керівник лише вдало сплановує і коригує номери, вибудовує їхню гармонійну послідовність так, щоб кожен наступний викликав ще більший захват. «Володимир Дмитрович Шевченко вміє створити післясмак вистави. Як у вині, — переконує пан Кій. — Із цирку глядач мусить вийти з радісним, піднесеним настроєм. Якщо сумно — значить, програма непрофесійна, адже сум — неприродне почуття для відвідувачів цирку».
«Це естетично, романтично, красиво. Під час деяких номерів повітряних акробатів перехоплює подих, зала завмирає, а потім встає, стежачи за польотом, — розповідає киянин Дмитро Перепалка, котрий iз дітьми щойно переглянув нову циркову прем’єру. — Мені здається, що приблизно таким цирк був у всі часи, а це начебто його осучаснена версія». Як виявилося, саме такою і є мета Володимира Шевченка. На прес–конференції, відповідаючи на запитання журналістів щодо славетного «Цирк дю Солей», він сказав, що канадський цирк більше відповідає розумінню концертної шоу–програми, а київський хоче зберегти традиції класичного цирку, такого, яким він був сотні років тому».
Квитки коштують від 50 до 150 грн. Для дітей до 5 років вхід — безкоштовний.