Виступаючи в програмi «Вiд першої особи» на радiо «Ера», народний депутат М. Чечетов неодноразово твердив, що в Українi iснує «одiн закон для всєх» (на це нiби вказував i Президент В. Янукович пiд час прес–конференцiй), а прийнятий уночi на 8 липня Верховною Радою України Закон про пенсiйне забезпечення вважає справедливим для всiх професiй, якi iснують в Українi. Вiн навiть артистично нiби «просльозився», бо втрачає половину своєї пенсiї за поданий ним голос «за», тому що максимальний розмiр пенсiї, згiдно з прийнятим законом, не може перевищувати десяти мiнiмальних зарплат, тобто не бiльше 8 тис. грн...
Ми, лiкарi–фтизiатри, щоденно контактуємо з хворими на вiдкриту форму туберкульозу, повсякчас нам загрожує небезпека заразитися цiєю страшною недугою, незважаючи на iснуючi методи та засоби iндивiдуального захисту! Уже з цього факту постає запитання, в чому саме полягає перевага над iншими професiями робота нардепа–«диригента» чи нардепiв–«пiанiстiв» (бiгунiв–кнопкодавiв), що дає їм право отримувати пенсiї в розмiрi 80% вiд їхньої «мiзерної» зарплати? А ми повиннi задовольнятися дiйсно мiзерно–мiнiмальною пенсiйною подачкою?! Вважаємо, що їхня перевага полягає лише в тому, що вони досить успiшно протирають штани вiд дорогих фiрмових костюмiв iмпортного походження, швидше зношують закордонне фiрмове взуття вiд бiгу пiд час голосувань iз метою натиснути (надавити) на максимальну кiлькiсть кнопок, достатню для затвердження закону. Крiм цього, до їхнiх досягнень потрiбно зарахувати досить велику кiлькiсть незаконних «законiв», прийнятих законотворчим органом — Верховною Радою України, очолюваною антизаконником В. Литвином, який дозволяє собi проводити антизаконнi махiнацiї на очах мiльйонiв телеглядачiв. Так, ввечерi 7 липня в телепередачi iз зали ВР пiд час розгляду поправок до Закону про пенсiї i лячно, i з обуренням можна було спостерiгати, як керiвник ВР нагло ставив на голосування, нiби для їх пiдтвердження, вже врахованi профiльним комiтетом ВР поправки, але вони не подобалися можновладцям i, певна рiч, отримували 7—13 голосiв «за», згiдно з вiдповiдним напрямом руху руки «заслуженого диригента» вiд Партiї регiонiв у Верховнiй Радi нардепа М. Чечетова! Ось така кiлькiсть «за» визначала долю цiнних поправок. Але якщо врахована комiтетом поправка «пасувала» кастi недоторканних, то вперто на голосування для «пiдтвердження» Головою ВР не ставилася! Складається враження, що головуючий був упевнений у тому, що в тих тонкощах манiпуляцiй простий український люд не здатний розiбратися, бо, мабуть, психiчно неповноцiнний. Не можемо не вказати на деякi факти використання асигнувань бюджету 2011 року. Статистично доведено, до видiленi на оздоровлення народних депутатiв асигнування вiдповiдають десятьом рiчним програмам iз боротьби з туберкульозом i СНІДом. А сума, видiлена на потреби привiлейованої «барської» лiкарнi у Феофанiї, дорiвнює рiчним бюджетам 11 обласних лiкарень.
І хочеться запитати, чи iснує в Українi «одiн закон для всєх», «шановний» нардепе, заслужений диригенте, «проффесоре» i вже, можливо, «аккадемiку» Чечетов!
Микола ІВАНОЧКО
Львiв