Екс–директора порту оголосили в розшук
Генеральна прокуратура оголосила в міжнародний розшук колишнього керівника Іллічівського морського торгового порту Костянтина Лавриненка, якого підозрюють у фінансових махінаціях з активами підприємства. «Зробив передплату в розмірі 10 мільйонів доларів на адресу незрозумілої компанії. Нині він не тільки звільнений, а й оголошений у розшук. Йому доведеться відповісти за законом», — заявив у інтерв’ю виданню «Коммєрсант–Україна» віце–прем’єр–міністр інфраструктури Борис Колесніков.
Шість років за вбивство
Такий вирок винесла Феміда сину одного з колишніх заступників Закарпатської облдержадміністрації, який на мотоциклі збив на смерть молоду жінку. Слідство у цій кримінальній справі тривало більше семи років, а остаточний вирок днями поставив Апеляційний суд області, залишивши в силі вирок суду першої інстанції.
Луганськ знову легітимізував російську мову
Правомірним офіційне використання іноземної мови на території області визнав Луганський окружний адміністративний суд. Феміда відмовилася задовольнити позов голови обласної організації Української народної партії Валентина Ткалича до Луганської облради. Позивач, зокрема, оскаржив рішення депутатів, які рекомендували керівникам установ використовувати російську мову разом із державною. Утім вимоги Ткалича суд визнав необґрунтованими, відмовивши у їхньому задоволенні.
Ландік залишиться депутатом до рішення суду
Питання про позбавлення мандату депутата Луганської міської ради Романа Ландіка не порушуватимуть до рішення суду. Як заявив у коментарі «Тижню» заступник начальника управління внутрішньої політики та інформації Луганської міськради Олександр Савенко, «процедура позбавлення депутатського мандата без рішення суду є, але вона досить тривала. Ми вжили заходів, які могли бути на нашому рівні — його звільнено з посади керівника постійної комісії, виключено з Партії регіонів», — зазначив Савенко. Нагадаємо, депутата Луганської міськради Романа Ландіка, який у ніч із 3 на 4 липня в Луганську побив дівчину, утримують під вартою у Федеральній казенній установі управління Федеральної служби виконання покарань Росії по Краснодарському краю.
Від «губернатора» Житомирщини вимагають повернути борги
Близько 200 прихильників КПУ та працівників трьох підприємств учора пікетували Житомирську облдержадміністрацію, вимагаючи повернути борги із заробітної плати.
Як повідомляє УНІАН, пікет відбувся одночасно із засіданням колегії Житомирської облдержадміністрації, яка проходила в закритому режимі. В акції протесту взяли участь працівники Житомирського трамвайно–тролейбусного управління, ТОВ «Юл соф» та ВАТ «Укрхміль». Учасники пікету тримали транспаранти з гаслами: «Наші діти хочуть їсти!», «Скільки можна працювати, вже пора гроші віддавати!». Як заявила депутат Житомирської міської ради від КПУ Зінаїда Стрякіна, цей захід було спрямовано проти порушення прав людини. «Працівникам Житомирського ТТУ не виплачують запралату по кілька місяців, а працівникам деяких підприємств, що прийшли на акцію — роками», — зазначила депутатка.