Дарма Геннадій Васильєв побоявся, тобто не зміг прийти перед ясні очі народних депутатів і особисто зачитати їм інформацію про активні дії Генпрокуратури щодо розслідування подій у Мукачеві. Парламентарії не змогли не те що звільнити керівника ГПУ з посади, а навіть поставити на голосування відповідну постанову, внесену головою парламентського Комітету з питань державного самоврядування Анатолієм Матвієнком.
Вечірнє засідання ВР 1 червня розпочалося із суперечки головуючого, першого віце-спікера Адама Мартинюка, із депутатами від «Нашої України» та Блоку Тимошенко. Перший наголошував на тому, що Матвієнків проект постанови №5572 «не має відношення до питання», тому треба розглядати тільки поданий під час перерви між засіданнями варіант «нашого українця» Романа Зварича, в якому про звільнення Васильєва не йшлося і пропонувалося просто визнати роботу Генпрокуратури «по Мукачеву» незадовільною. Натомість Анатолій Матвієнко наполягав, що як народний депутат має право «у відповідності з порядком денним запропонувати проект рішення по одному з міністерств або Генеральній прокуратурі», і ніякі спікери чи віце-спікери цього права в нього відібрати не можуть. А лідер фракції Соцпартії Олександр Мороз закликав усіх до порозуміння й швидшого ухвалення бодай якогось рішення. Бо «всі ж прекрасно розуміють, що в Мукачеві бандитським способом проводилися вибори», і нікого це не дивує, адже очевидно, що «так і буде доти, поки буде така влада». Тому нічого сперечатися, і треба голосувати всі запропоновані проекти — «аби хоч відчуття було у влади, що вона контролюється з боку парламенту».
Зрештою Адам Мартинюк поставив на голосування пропозицію розглянути обидва проекти. Однак вона набрала всього лише 148 голосів («за» висловилися «Наша Україна», БЮТі й СПУ). Тому постанову про звільнення Геннадія Васильєва відклали до кращих часів і спробували винести догану бодай Генпрокуратурі. Але і з цим не склалося — навіть після того, як «незадовільну» оцінку роботи «генеральних прокурорів» замінили на «недостатню», проект Романа Зварича набрав усього 206 голосів (підтримали постанову 97 «наших українців», 57 комуністів, 19 соціалістів, 17 бютівців, двоє депутатів з фракції НДП й четверо представників «Центру»).