Інтерв’ю з Володимиром Лановим, державним міністром з питань власності та підприємництва: «Всі громадяни зможуть придбати ті чи інші майнові об’єкти. Для цього держава надасть право безкоштовного отримання певної кількості майна за допомогою іменних приватизаційних сертифікатів. Це, звичайно, не означатиме автоматичного підвищення життєвого рівня. Головне, на що ми розраховуємо, — це на те, що приватизація дасть змогу змінити ставлення всіх людей до виробництва, до техніки, до нових технологій. Усі будуть працювати на ринок за власним бажанням, а не за вказівкою».
Інтерв’ю Сергія Довгаля з народним депутатом, членом об’єднання «Нова Україна», гендиректором ВО «Південний машинобудівний завод» Леонідом Кучмою (спонсором лотереї «УМ»): «Державу ніколи не можна вважати державою, якщо вона не має свої космічної програми... Програма з випуску тролейбуса для нас збиткова, але ми свідомо пішли на такий крок, хоч це і складно для нас».
Посол США в Україні Роман Попадюк: «Важливо, щоб Америка і Україна працювали спільно».
Посол України в США Олег Білорус: «За ринки України йтиме жорстка конкурентна боротьба».
Скандальне інтерв’ю «Масонський путч»: з українцем — членом московської ложі вільних каменярів «Спаська 56». Про те, що масонами були Олександр Яковлєв і Едуард Шеварднадзе, що підконтрольний масонам КДБ завадив перемогти серпневому путчу, і зрештою могутня ложа спричинила утворення СНД.
Інтерв’ю Андрія Надієвця з тренером «Барселони» Йоханом Кройффом та гравцем Мікаелем Лаудрупом перед матчем «Барси» проти «Динамо» в груповому турнірі Ліги чемпіонів у Києві (2:0).
Наташа Корольова: «Я б залишилась в Україні».
Геннадій Хазанов: «Бути євреєм — велике задоволення».
Командувач ВПС України генерал–лейтенант Валерій Васильєв: «Військова авіація України може і буде відповідати світовим стандартам».
Голова СПУ Олександр Мороз: «Вас купують за два велосипеди. Соцпартія не боїться відстоювати принципи і червоний прапор».
Гетьманівна Олена Отт–Скоропадська: «Монархія для України — це не актуально».
Степан Бандера–внук: «З грошима я більше потрібен Україні» (20–річний канадець розповів про своє походження; спростовував, що одружується з дочкою Степана Хмари; доповів, що за спробу зайнятися бізнесом в Україні рекетири вимагали в нього 24 тисячі доларів).
Євген Стахів: «І в Краснодоні діяло націоналістичне підпілля».
Баскетболіст Олександр Волков: «В НБА — фантастика, але в Україні — краще».
Ігор Турчин: «У Норвегії боліло серце за рідний «Спартак».
Дмитро Табачник — статті «Міністр Щербицького розливу» та «Геній деструкції»(наїзди на керівника УТ Миколу Охмакевича та В’ячеслава Чорновола).
Також в «УМ» вийшла стаття Ігоря Гончарова, тоді — старшого уповноваженого в особливо важливих справах управління боротьби з організованою злочинністю м. Києва під назвою «Країну охоплює беззаконня і самосуд».
Гончаров писав: «Недовершена система добору кадрів і малопривабливі умови міліцейської служби призвели до того, що сьогодні все частіше до нас потрапляють люди, які прийшли в МВС з єдиною метою — за допомогою мундира задовольняти особисті корисливі і владні інтереси». Згодом Гончаров заперечить написане ним, стане «перевертнем у погонах» і зрештою буде вбитий своїми колишніми співслужбовцями.