У Києві прооперували оленя, який постраждав від ракетного обстрілу
Російська атака 14 листопада сколихнула життя не лише мешканців та гостей столиці, а й жителів Київського зоопарку. >>
Джек Горобець захоплює нові трофеї. Світові касові збори фільму «Пірати Карибського моря 4: На дивних берегах» після десяти днів прокату перевищили півмільярда доларів.
Саме декада знадобилася фільму Роба Маршалла, щоб отримати у вигляді прибутку суму, закладену в бюджет, — 250 мільйонів.
Переможна хода четвертих «Піратів» почалася в перший уїк–енд прокату. За даними сайту Boxofficemojo.com, фільм побив рекорд касових зборів за стартові вихідні — тепер цю планку піднято до рівня 346,4 млн. доларів. Але, треба враховувати, ця цифра виведена з урахуванням бокс–офісу по всьому світу. Адже Голлівуд віддає перевагу показникові Америки, а вона помітно скупіша на захоплення новими «Піратами». Утім, ми все–таки не США, тож маємо фіксувати всесвітні досягнення. Зокрема й таке: перший уїк–енд прокату «Піратів–4» у Росії й СНД приніс 26,75 млн. доларів.
Надалі Джек Спарроу продовжив славні подвиги. Ще одна дата, на якій фіксують збори, — американське свято День пам’яті (Memorial Day, останній понеділок травня). На межі вихідних, поєднаних із цією «червоною датою», у США «Піратам–4» дали квитків на 139,8 млн. доларів.
І що ще цікаво: з’ясувалося, що двомірна версія фільму принесла більше грошей, ніж новомодний формат 3D. І це при тому, що вартість квитка на сеанс у стереоформаті традиційно дещо завищена. Напрошується невтішний для Голлівуду висновок: американських глядачів перестало приваблювати 3D.
Російська атака 14 листопада сколихнула життя не лише мешканців та гостей столиці, а й жителів Київського зоопарку. >>
Зима близько, і багато безпритульних хвостатих знову змушені пристосовуватися до холоду, постійної вологості, мжички та темряви. >>
Двоє старих лаються:
— Я старий? Та мені лікар сказав, що мій організм працює як годинник! >>
У нейрофізіології стався прорив — ученим вдалося розробити метод боротьби із залежностями за допомогою ультразвуку. >>
Кеті Перрі та її колишній — Орландо Блум — домовилися про купівлю особняка ветерана за 15 мільйонів доларів. >>
В Італії 57-річний чоловік видавав себе за власну померлу матір, щоб отримувати її пенсію. >>