ПРИКОЛИ про Путіна у пеклі
Путін з пекла відпросився у чортів на 5 хвилин у наш світ, бо дуже вже хотів подивитись, як там його расєя. >>
(РЕЙТЕР.)
Не применшуючи заслуг Руслани, звертаємо увагу наших читачів, що прийшов час уболівати за іншу українку — 22-річну Олександру Ніколаєнко, яка представлятиме нашу державу на найпрестижнішому конкурсі краси «Міс Всесвіт-2004». Тим паче, що в Еквадорі, де проходить дійство, за Сашу «триматимуть кулаки» боксери Клички. Свято всесвітньої краси розпочалося вчора. Популярність йому забезпечує патронат відомого мільярдера і власника нерухомості Дональда Трампа. Тому кожна красуня мріє потрапити перед ясні очі містера Трампа. А наша Саша мітить ще далі, адже, увійшовши у 2001 році до десятки найгарніших дівчат світу, вона не збирається опускатися нижче: «Хочеться, щоб результат був не меншим і на конкурсі «Міс Всесвіт». Тому, якщо буде «десятка», я буду просто щаслива».
Путівку на «Міс Всесвіт» Саша отримала ще у 2001 році як переможниця загальнонаціонального конкурсу. Проте, як каже, мусила спочатку закінчити навчання — цього року вона отримала диплом юриста в Одеській юридичній академії, а разом з ним і направлення в аспірантуру. Взагалі, наша Саша вражає своєю моторністю і різнобічною активністю. Працювати моделлю вона почала у 15 років, дебютувавши з титулом «Віце-міс «Теленеделя» — 1997». Потім були місцевий і регіональні, поки Саша не дійшла до титулу «Міс Україна» та ввійшла до сонму найкращих дівчат світу. З тих пір вона встигла стати ведучою програми «Погода» на каналі «Інтер», і в міжчассі зйомок літає в Нью-Йорк на фотосесію.
До участі в «Міс Всесвіт» Олександра поставилася з усією серйозністю, напакувавши чотири валізи ексклюзивного вбрання. Адже етикет вимагає щодня з'являтися в новому одязі. Особливо пишається Саша стилізованим національним костюмом від Дорожкіної. За описами очевидців із «КП в Україні», це чудо дизайнерської фантазії. Все в стилі Дорожкіної — корсет, рясно прикрашений блискітками, стразами і камінчиками Сваровскі, зліва на грудях сонях, а у спідниці з червоної шкіри при ходінні розкриваються клинцi золотистого кольору, по яких розливається блакитний стеклярус. Із таким убранням українка точно затьмарить усіх красунь з Африки і Латинської Америки, відомих прихильниць барвистого одягу. Хоча найбільший фурор Саша підготувала на фінал, у якому, кажуть, вийде у сукні від модної нині Донателли Версаче.
Поза тим, за вимогами конкурсу кожна учасниця має привезти сувенір із батьківщини, який виставлять на аукціон, а виручені кошти спрямують у фонд допомоги дітям Еквадору. Українка презентуватиме бронзову шкатулку «Наш дім — Україна», стилізовану під українську хату. Наразі Саша вже декілька тижнів перебуває в еквадорській столиці Кіто, де разом з іншими красунями адаптовується до високогірного клімату Південної Америки і репетирує перед початком конкурсу, фiнал якого відбудеться 1 червня.
Путін з пекла відпросився у чортів на 5 хвилин у наш світ, бо дуже вже хотів подивитись, як там його расєя. >>
На початку цього року широковідомий український шеф-кухар та ресторатор Євген Клопотенко заручився із своєю обраницею Катериною Воскресенською. >>
Вручення «Оскара», найпрестижніша у світі церемонія відзначення діячів кіноіндустрії та їхніх робіт, зазвичай стає ще й своєрідною демонстрацією одягу. >>
Чи відомо вам про найулюбленішу інтимну позу майже всіх жінок? >>
41-річного Кріштіану Роналду та 32-річну модель Джорджину Родрігес, без перебільшення, можна назвати однією з найкрасивіших знаменитих пар сучасності. >>
Тепер Україні не до національних конкурсів краси, але про цей ювілей згадати варто, позаяк він теж своєрідно символізував нашу Незалежність. >>