Саша — надія наша

Саша — надія наша

Не применшуючи заслуг Руслани, звертаємо увагу наших читачів, що прийшов час уболівати за іншу українку — 22-річну Олександру Ніколаєнко, яка представлятиме нашу державу на найпрестижнішому конкурсі краси «Міс Всесвіт-2004». Тим паче, що в Еквадорі, де проходить дійство, за Сашу «триматимуть кулаки» боксери Клички. Свято всесвітньої краси розпочалося вчора. Популярність йому забезпечує патронат відомого мільярдера і власника нерухомості Дональда Трампа. Тому кожна красуня мріє потрапити перед ясні очі містера Трампа. А наша Саша мітить ще далі, адже, увійшовши у 2001 році до десятки найгарніших дівчат світу, вона не збирається опускатися нижче: «Хочеться, щоб результат був не меншим і на конкурсі «Міс Всесвіт». Тому, якщо буде «десятка», я буду просто щаслива».

Ще раз на ті ж граблі?

Ще раз на ті ж граблі?

На нещодавньому кінофестивалі у Каннах численна зіркова тусовка активно обговорювала майбутні зміни в сімейному статусі колег по цеху. Найбільше вразили золотоволоска Ніколь Кідман і її колишній благовірний Том Круз: ходять уперті чутки, що зоряна парочка знову планує побратися. Стати ще раз на ті ж граблі, тобто на весільний рушничок, екс-подружжя планує до кінця цього року. 36-річна Кідман і 41-річний Круз близько десяти років залишалися зразковою голлівудською парою. На користь чуток про одруження свідчить і той факт, що ні в Ніколь, ні в Тома особисте життя після розлучення не склалося. Роман Круза з іспанською актрисою Пенелопою Крус ні до чого серйозного так і не привів, як і захоплення Кідман рок-співаком Ленні Кравіцем. До того ж у Тома з Ніколь двоє нерідних дітей — 11-річна Ізабелла і 9-річний Коннор, яких вони всиновили разом.

Гарний чоловік — не обов'язково пахучий

Гарний чоловік — не обов'язково пахучий

На екрані й обкладинках глянцевих журналів вони всі виглядають чистенькими і бездоганними. А от на знімальному майданчику чи сцені хоч прищепку на носа вдягай! Приблизно так відгукуються про деяких своїх колег самі ж зірки. Ці «нюхові» враження збирав шведський експерт з шоу-бізнесу Мікаел Джагербранд, а потім вивів десятку «найароматніших» знаменитостей. До речі, він не опитував зірок таємно й анонімно, а збирав лише відгуки, висловлені колегами наших кумирів публічно.

Гарною бути не заборониш,

Гарною бути не заборониш,

Мудрий той народ, який придумав приказку «Все таємне стає відомим». Чи думала про це молода жінка з Китаю, коли вирішила покращити свою зовнішність за допомогою пластичної операції? Після хірургічного втручання вона, звісно, стала красунею і незабаром знайшла поціновувача своїх принад, який запропонував їй руку і серце. А тепер, бачте, кається, більше того — позивається вже до екс-дружини, що та не повідомила його про зміну своєї зовнішності. За моральну наругу 38-річний Жиан Фенг вимагає 70 тисяч доларів.

Анекдоти

Анекдоти

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Всі статті рубрики