Тротил піде на пил

Тротил піде на пил

Великий «улов» вибухівки дістався кіровоградським правоохоронцям. Як повідомив УНІАН начальник Центру громадських зв'язків управління міліції в Кіровоградській області Володимир Поліщук, співробітники УБОЗу отримали оперативну інформацію, що житель одного з районів області шукає покупця на вибухівку. В момент продажу 12,8 кілограма тротилу (56 тротилових шашок) підприємливого кіровоградця і затримали. За свій небезпечний товар він планував виручити 25 тисяч гривень.

Проблиск надії на мир у мутній іракській воді

Проблиск надії на мир у мутній іракській воді

Радикальний шиїтський духовний лідер Муктада аль-Садр, який на початку минулого місяця очолив збройне повстання проти американцiв у центральних та південних провінціях Іраку, позавчора погодився на перемир'я, повідомила агенція «Франс Пресс» із посиланням на офіційні американські джерела. Бойовики так званої армії Махді мають припинити напади на американські підрозділи та залишити утримувані ними урядові будинки в містах Ен-Неджеф, Кербела та Куфа. «Здається, що вдалося мирно залагодити ситуацію в цих містах. Це великий успіх», — вважає представник американської адміністрації, який побажав залишитися неназваним. «У рамках домовленості з аль-Садром та шиїтською ієрархією, американська армія припинить наступальні операції в Ен-Неджефі, що має покласти кінець збройній конфронтації у святому місті між бойовиками та підрозділами США», — сказав член Правлячої ради Іраку, радник з національної безпеки Мувафак аль-Рубаї.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

У Пасаж на каву

У Пасаж на каву

Відучора в Пасажі кияни мають можливість попити кави із автором Будинку з химерами Владиславом Городецьким. Такий подарунок на День Києва зробив скульптор Володимир Щур — автор столичних пам'ятників Паніковському, Леоніду Бикову і Голохвастову з Пронею Прокопівною. Меценатами ж доброї справи стало керівництво «Діамантбанку».

Перманентний бензобум,

Перманентний бензобум,

Український уряд виявився зовсім безпорадним у бензиновій кризі. Незважаючи на те, що цього тижня Кабмін збирав нафтопереробників і навіть укладав із ними угоди щодо стабілізації цін, насправді вони виявились черговою демагогією та купкою паперу. Ціни на автозаправках в кращому випадку залишились такими ж, як і на початку тижня, в гіршому — піднялись іще більше. Так, найпопулярніший А-95 бензин учора на деяких АЗС коштував 3,55 гривні за літр.

Люди з Трійцею

Люди з Трійцею

Освячення зілля, обряд «водіння куста», самобутні троїцькі пісні, зелений борщик на обід — водограї святкових радощів незвичайного вихідного дня. Адже святкуємо одне з 12 найбільших свят християнського року — Трійцю. «Кожна людина має в собі образ цілої Трійці. Бога Отця бачимо в тім усім, що є початком, існуванням, народженням, джерелом енергії, підставою буття. Син Божий об'являється в кожнім, хто стається Божою дитиною, сином; об'являється в прихильності до Отця, в послуху Отцю, в жертві для Бога. Таке Боже синівство переходить у братерство, розуміння кожної людини як Ісуса Христа, тобто як Божої дитини, як свого брата чи сестри, як учасника того самого Божого образу. «Образ Духа відбивається всюди, де єднаємо Отця із Сином, «Початок» з «Кінцем», а отже, де є любов, ласка, гармонія, святість, сенс, уподібнення до Бога», — пише богослов Володимир Ковалковський. І зазначає, що тільки в діалозі з іншою людиною можемо пізнати своє власне «я». Родина, суспільство, церква — це також образи святої Трійці, адже «оживлюються» в спілкуванні й пошані, і тримаються разом тоді, коли визнають єдину для всіх спільність — Всевишнього.

99 років Росії у Криму?

99 років Росії у Криму?

Кримська влада та туристичне відомство України вчора спростували цю інформацію, зауваживши, що ідея передати в оренду на 99 років частину Південного узбережжя росіянам є не більше, ніж «приватна думка» міністра АРК Таряника. Проте оглядачі припускають, що витiк цієї «приватної думки» може бути зондуванням реакції громадськості та влади України на можливу аферу з орендою найприбутковіших земель півострова.

Всі статті рубрики