У розшуку горобець хатній: кількість маленьких пташок помітно скоротилася у містах
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
Британець Ллойд Скотт прийшов до фінішу традиційного Лондонського марафону лише через 26 днів після старту. А все через те, що дистанцію завдовжки 42 км 195 м він долав у громіздкому костюмі равлика. Відтак швидкість пересування Ллойда була не набагато більшою, ніж у слимака.
Щодня Скотт витрачав на «біг» близько восьми годин. Тож можна порахувати, що за годину він проходив лише 200 метрів. Для порівняння: переможець Лондонського марафону–2011 Еммануель Мутаї з Кенії подолав дистанцію за 2 год. 4 хв. 39 сек. Було це ще 17 квітня.
За словами Ллойда Скотта, пересуватися в костюмі равлика з величезною «черепашкою» дуже важко. За власною ініціативою марафонець–дивак мав залишатися всередині практично безперервно — навіть спав у «мушлі». Надворі було дуже спекотно, що вже казати про умови для Скотта! Поки ентузіаст ішов до фінішу, його мучили напади нудоти та постійні кровотечі з носа. Іноді доводилося переривати маршрут і їздити в лікарню — отримувати укол знеболювального. Проте Ллойд по–чесному повертався до місця зупинки і зрештою таки перетнув лінію фінішу неподалік Букінгемського палацу.
Для чого весь цей мазохізм? Річ у тім, що британець збирає гроші для фонду, який надає допомогу дітям–інвалідам. Цього разу Скотт завдяки «слимаковій» рекламі акумулював майже 200 тисяч фунтів стерлінгів. А взагалі, починаючи з 1990 року, він зібрав на благодійність аж 5 млн. фунтів.
Один із попередніх марафонів Ллойд біг у старовинному водолазному костюмі. Але у формі равлика довелося набагато важче.
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
Леонардо Ді Капріо — один із найвидатніших акторів нашого часу. >>
Фінал Дитячого Євробачення відбувся у суботу, 16 листопада й перемогу здобула Грузія. >>
На аукціоні Sotheby's в Гонконгу картину американського експресіоніста Марка Ротко "Без назви (Жовтий і синій)" продали за 32,5 млн доларів. >>