Після довгого зволікання пакистанська влада таки надала Сполученим Штатам Америки дозвіл на допити трьох дружин Осами бен Ладена та його дітей, які вціліли під час операції з ліквідації лідера «Аль–Каїди». Водночас міністр внутрішніх справ Пакистану Рехман Малік, який повідомив цю новину журналістам, не уточнив, коли саме американські слідчі отримають нагоду зустрітися із сім’єю «терориста номер один». Допит дружин терориста має розвіяти підозри американських спецслужб у тому, що Пакистан допомагав бен Ладену переховуватися на його території.
Нагадаємо, будинок у пакистанському місті Абботтабад, де бен Ладен нібито мешкав близько шести років, американський спецназ атакував у ніч із 1 на 2 травня. Самого Осаму, одного з його синів та ще трьох людей застрелили, решта людей в оселі залишилися живими. Середи них і троє дітей та дружини терориста: дві громадянки Саудівської Аравії — Ханія Сабар (Умм Хамза) та Шихам Сабар (Умм Халід) і одна — Ємену. Разом із дітьми вони перебувають під арештом у Пакистані. 29–річна єменка Амаль Ахмед Абулфатах ще й проходить курс лікування, оскільки під час штурму отримала поранення. Відомо, що загалом Осама бен Ладен мав не менше п’яти дружин та 18 дітей.
Старші сини ватажка «Аль–Каїди», які мешкають окремо та не були присутні у криївці під час ліквідації їхнього батька, наполягають на розслідуванні цього вбивства і вважають його «кримінальним актом». «Президент США Барак Обама повинен взяти це розслідування під особистий контроль», — цитує Сі–Ен–Ен Омара бен Ладена. Чоловік також висловив невдоволення тим, як було поховано його батька (нагадаємо, через кілька годин після знищення американці затопили його тіло в океані). Сини бен Ладена також передали газеті «Нью–Йорк таймс» заяву, в якій родина загиблого вимагає від США пояснити, чому лідера «Аль–Каїди» не захопили живим, «чому неозброєну людину не було заарештовано та притягнено до суду, щоб світ дізнався правду про неї». На думку родичів загиблого, вбивство бен Ладена є порушенням міжнародного права, тоді як, наприклад, колишні президенти Іраку Саддам Хусейн та Сербії Слободан Мілошевич мали змогу захищати себе в суді.